Kara Sevda 30. Bölümünde Gerginlik Artıyor

Kara Sevda 30. Bölümünde Gerginlik Artıyor

Star TV ekranlarının beğenilen dizisi olan Kara Sevda yeni bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Büyük bir merak ile beklenmekte olan Kara Sevda dizisinin 30. bölümünün fragmanları da ortaya çıktı. Yeni fragmanı ile izleyenleri heyecanlandıran dizi aslında romantik bir aşkı konu almasına rağmen giderek yüksek gerilimli sahneler ile karşımıza gelmeye başlıyor.

Kemal'in ağır bir darbe vurduğu Emir'in Kemal için hazırladığı yeni bir plan söz konusudur. Ancak Emir tam olarak Kemal'e ne yapacağını kestirememiştir. Dizinin yeni bölümünde Kemal için planlar hazırlayan Emir'i durduracak olan kişiler kimler olacak? Emir'in yeni hamlesi hayata geçirilebilecek mi? Tüm bu soruların cevabı yarın akşam yayınlanacak olan Kara Sevda'nın 30. yeni bölümünde cevaplanacak.

Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Zerrin Tekindor gibi ünlü isimlerin yer aldığı Kara Sevda dizisi Çarşamba akşamı saat 20:00'da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Diğer yandan yeni bölümde Zeynep, Emir'i yatak odasında yakaladıktan sonra Nihan'ın köşeye sıkışmasını sağlamak için elinden geleni yapmaya başlar. Kemal ise Zeynep ile ilgili olan şoku üzerinden atamamıştır. 11 Mayıs Çarşamba akşamı tüm soruların cevabı Kara Sevda'nın yeni bölümünde olacak.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz