Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi Pusu Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Kurtlar Vadisi Pusu'nun sezon finalinde birbirinden ilginç sürpriz gelişmeler yaşandı. Kurtlar Vadisi Pusu'nun önümüzdeki sezon hangi kanalda yayınlanacağı ise şimdiden büyük bir merak konusu olmaya başladı.

Tüm Kanalları Gezdi

Show TV ekranlarında ilk kez yayınlanmaya başlanan efsanevi dizi Kurtlar Vadisi Pusu Show TV macerasının ardından Kanal D, ATV, Star TV, TNT gibi kanallarda yayınlanarak Türk televizyon kanallarının neredeyse hepsini gezmeye başlamıştı. Geçtiğimiz sezon ise ünlü dizi Kanal D ekranlarına geri dönüş yapmıştı. Kanalları dolaşmaya devam edecek gibi gözüken dizi hakkında ise ilginç bir iddia gündeme geldi. Söylentilere göre, Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezonunda da Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam edecek.

Kanal D Diziyi Kaçırmak İstemiyor

Yeni dizileri ile izleyenlerinin karşısına çıkan Kanal D istediği başarıyı hala yakalayamadığını ve elindeki en önemli yapımın Kurtlar Vadisi Pusu olduğunu söylüyor. Kanal D yöneticilerinin en sevdiği dizi olan Kurtlar Vadisi Pusu ise yeni sezonda yine aynı kanalda devam edebilir. İddialar arasında Pana Film ile ön anlaşmanın imzalandığı da bulunuyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz