Asla Vazgeçmem 53. Bölüm Fragmanında İlginç Gelişmeler

admin

Show TV

1 Haziran 2016

Asla Vazgeçmem 53. Bölüm Fragmanında İlginç Gelişmeler

Asla Vazgeçmem dizisi nefesleri kesecek yeni bir bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanması ile birlikte yeni bölüm hakkında ufak ipuçları da ortaya çıkmış oldu. Yeni bölüm fragmanında Nur’un artık daha mutlu bir yaşantı sürmek istediği ortaya çıkıyor. Yiğit ile ortak planlar yapmaya başlayan Nur’u ise hiç beklemediği bir sürpriz bekliyor.

Fatih’in uzun süredir yaşadığı yalnızlığına çözüm bulduğuna inanan Nur, küs kaldığı kız kardeşi ile Fatih’i barıştırabilmek için harekete geçer. Fakat Fatih’in hazırlanan bu ilginç sürprize karşı tepkisi biraz sert ve beklenmedik olacaktır. Nur artık iki kardeşi barıştırabilmek için daha farklı yollar denemek zorundadır.

Nazan tarafından oyuna getirilen Cahit ise Elmas’ın hakkında yanlış düşüncelere kapıldığını anlayınca boşanma kararından vazgeçecektir. Bu artık Nazan için son derece önemli ve büyük bir zafer olacaktır.

Yaren’in eve dönmesi ise Yağmur’un kim olduğunun ortaya çıkması büyük tepkiye yol açar. Yiğit ve Cahit’i artık önlerinde oldukça zor bir süreç beklemektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz