Kiralık Aşk Yeni Bölümünde Sürpriz Gelişme

admin

Star TV

9 Haziran 2016

Kiralık Aşk Yeni Bölümünde Sürpriz Gelişme

Kiralık Aşk dizisi 50. yeni bölümü ile yarın akşam Star TV ekranlarında yayınlanacak. Büyük bir heyecan ile beklenmekte olan dizinin yeni bölümünün fragmanı ise yine nefesleri kesti. İzleyenleri ekranlara kilitleyecek olan Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümünde sürpriz gelişmeler ortaya çıkacak.

Star TV ekranlarının favori dizisinin yapımcılığını Ortaks Yapım üstleniyor. Dizinin başrollerinde ise Elçin Sangu, Salih Bademci ve Nergis Kumbasar gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin yeni bölümü 10 Haziran Cuma akşamı saat 20:00'da Star TV'de yayınlanacak.

Defne ile Ömer'in aşkının yeniden alev alacağı yeni bölümde Defne, Ömer ile birlikte olabilmek için evden kaçacak. Romantik bir hafta sonu sürprizinin ortaya çıkmasına yol açan bu karar büyük kararların alınmasını da sağlıyor.

Sinan ise Koray'ın yarenliğinde daha büyük kararlar almaya hazırlanıyor. Neriman'ın son 3-4 bölümdür üzerinde uğraştığı planları ise yeni hali ile hayata geçmek için bekliyor. Neriman'ların Defne'yi istemeye gitmeleri ise Defne'nin biraz tedirginlik yaşamasına yol açıyor.

Dizinin yeni bölümünde özellikle Defne ile Ömer arasında yaşananların büyük bir heyecan uyandıracağı söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz