Karaciğeri İflas Eden ve Önümüzdeki Hafta Hastaneye Yatacak Olan Ufuk Özkan’dan Yeni Açıklama

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2023

Karaciğeri İflas Eden ve Önümüzdeki Hafta Hastaneye Yatacak Olan Ufuk Özkan’dan Yeni Açıklama

Verdiği kilolarla dikkat çeken başarılı oyuncu yanlış bir diyet uyguladığını, bu nedenle de bağışıklık sisteminin çöktüğünü açıklamıştı. 17 yıllık eşi Nazan Güneş’ten geçen yıl boşanan 48 yaşındaki oyuncu hakkında siroza yakalandığı söylentisi de sosyal medyada ortaya atılmıştı. Rolü için 5-6 kilo vermek isteyen Ufuk Özkan, sadece meyve ile beslenince karaciğeri çöktü ve tam 15 kilo verdi. Geçtiğimiz günlerde karaciğeri iflas ettiği için nakil listesine giren Ufuk Özkan, bugün Seyhan Erdağ ile röportaj yaptı.

Ufuk Özkan Hastaneye Yatmadan Önce Açıklama Yaptı

Ufuk Özkan, Seyhan Erdağ’a şu açıklamayı yaptı; “Seyhan en kısa zamanda ayağa kalkmak gibi bir huyum var. Ne olursa olsun tevekkülüm de hep var. Önemli olan düşmek değil bir kez daha bir kez daha ayağa kalkabilmektir, idmanlıyım bu konuda. Çok sevildiğimi gördüm, telefonum durmuyor. Ne mutlu bana, sevenlerim ve aşık olduğum meslek için en kısa zamanda döneceğim. En önemlisi de oğlum Eren için döneceğim” dedi. 

Sosyal medyaya yansıyan sağlık sorunlarından sonra Ufuk Özkan, Instagram hesabından bir açıklama yapmıştı; “Bugün sağlığım hakkında çıkan haberler ile ilgili sizlere bi açıklama yapmak istiyorum.Bir süredir karaciğerim ile ilgili problemler yaşıyorum.Organ nakli gerekliliği ihtimaline karşı da tabiiki uzman doktorlar tarafından durumum gözlem altında kontrollerim düzenli olarak yapılıyor. Gelişebilecek süreçler ile ilgili önceden görüşmeler yapılıyor.. Sevenlerimden endişe dolu mesajlar aldım ve çok üzüldüm. Hayat bizleri hastalıklarla beraber yaşamayı öğrenmek zorunda bırakıyor. Ama yaşadığım bu süreçlerin hiçbir zaman işimi etkilemesine izin vermedim. Bugünden sonra da Allah’ın izniyle böyle bi niyetim yok en kısa zamanda yeni dizi ve filmlerle huzurunuza çıkacağım. Tüm sevgi dolu dua dolu mesajlarınız için çok teşekkür ederim? Saygı ve Sevgilerimle Ufuk Özkan (abiniz,kardeşiniz) İyi ki varsınız”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz