Meedo ile Dünyaevine Giren Şeyma Subaşı Şimdi de Şairliğe Soyundu! Instagram’dan Yazdığı Şiiri Paylaştı

Aleyna

Haberler

17 Temmuz 2023

Meedo ile Dünyaevine Giren Şeyma Subaşı Şimdi de Şairliğe Soyundu! Instagram’dan Yazdığı Şiiri Paylaştı

Geçtiğimiz aylarda 3 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Meedo ile şaşalı bir düğünle dünyaevine giren Şeyma Subaşı, evlenir evlenmez balayı için soluğu Japonya’da almıştı. Dünyada adım atılmadık yer bırakmamaya yemin eden güzelimiz artık denize ve güneşe doyduğu için balayında Asya taraflarında karar kıldı ve arkadaşlarıyla birlikte Japonya’da güzel bir tatilin tadını çıkarttı. Hatta Asya’yı oldukça seven Şeyma, Japonya’nın ardından Bali’ye giderek orada da tatiline devam etmeye karar etmişti. Asya’dan sonra ise Ibiza’da soluğu alan Şeyma Subaşı, arkadaşları ve eşiyle güzel vakitler geçirmeye devam ediyor.

Instagram’daki abonelik sistemiyle para kazanmayı hedefleyen Şeyma Subaşı, özellikle düğününün olduğu dönemlerde reklamını yaparak özel paylaşımlar yapmıştı. Ancak güzelimiz bu fikrinden vazgeçmiş olacak ki artık storylerini herkese açık olarak paylaşıyor. Hatta son paylaşımlarından birinde yazdığı şiiri bile takipçilerine göstermekten çekinmedi!

Şeyma Şair Oldu!

Güzelimiz ilk olarak; “Geçenlerde yeni bir şiir yazdım lol. Genelde gizli tuttuğum bir şey olsa da, sizinle paylaşabileceğimi düşündüm… Bunu benim yaratıcı dünyama açılan küçük bir pencere olarak düşünün lol. Belki benim yazarken eğlendiğim kadar siz de okurken eğlenirsiniz.” diyerek şiir paylaşacağını açıkladı.

blank

Ardından da yazdığı şiiri paylaştı; “Gerçek. Kime göre doğrudur? Hangi standartlara göre değerlendirilir? Hakikati her canlı varlığın, dünyanın ve tüm varoluşun içinde yankılandıran, güzel duygular uyandırandır. Hakikat nedir, gerçeklik nedir? Sen mi? Nerede bulunabilir? İçimizde. Üzerimizde daima gözcü ol. En içteki düşüncelerimizi bilen tek kişi sensin. Tek ve gerçek yol sensin. Bizimle ol. Işığımız ol. Rehberimiz ol. Daima içimizde ikamet et. Işığı görmemizi ve hissetmemizi sağla. Bizi karanlıktan koru. Bize sürekli olarak gerçeğin yolunu göster, gerçeği hissetmemize izin ver. Bize huzur ve güzel duygular getirenlerin arkadaşlığını bahşet.

Seyma”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz