Kırgın Çiçekler 36. Bölümünde Ayrılık Var

Kırgın Çiçekler 36. Bölümünde Ayrılık Var

Ünlü ve genç oyuncu kadrosu ile ATV ekranlarında yayınlanan dram dizisi Kırgın Çiçekler şaşırtıcı sahneler ile izleyenlerin karşısına gelmeye hazırlanıyor. Dizi hayranlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler’in 36. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detaylarına gelin birlikte bakalım.

Yetimhanede büyümekte olan kız çocuklarının karşılaştıkları sıkıntıları konu alan Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümünde yurtlarına sahip çıkmak isteyen kızların büyük mücadelesi yer alacak.

Başrollerinde Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Çağla Irmak ve Veda Yurtsever’in yer aldığı dizinin büyük mücadeleler içinde geçecek olan 36. yeni bölümü yarın akşam saat 20:00’de ATV ekranlarında yayınlanacak.

Yurtta yaşanan büyük mücadele ile birlikte Kader’in Banu’yu Ekrem ile birlikte yakalaması ise yeni bölümün en bomba olayları arasında yer alacak. Gördükleri karşısında yıkılan Kader, bu durumu kimseye anlatamayacak. Kemal’in istediği parayı vermek istemeyen Nazan ise karşısında polisleri bulur.

Ekrem’in tuttuğu adamlar buldozerler ile yurdu yıkmak için geldiklerinde artık olaylar çığrından çıkmıştır. Seher’in geçmişinden kurtulma mücadelesi ise yeni bölümde tekrar alevlenir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz