Karagül Yapımcısının Yeni Dizisi Köroğlu Ne Zaman Başlayacak?

admin

FOX

5 Mayıs 2016

Karagül Yapımcısının Yeni Dizisi Köroğlu Ne Zaman Başlayacak?

Fox TV ekranlarında büyük bir izleyici kitlesine sahip olmayı başaran Karagül dizisi heyecan dolu bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Ancak Karagül’ün yapımcıları Avşar Film başarılarını devam ettirmek ve bir üst noktaya taşıyabilmek için yeni bir dizi projesi ile daha gündeme geldiler. İşte karşınızda gündemde yer alan dizi Köroğlu dizisi ile ilgili gelişmeler.

Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden olan Karagül dizisinin başrollerinde yer alan ve kötü adam rolünü canlandıran Mesut Akusta’nın da başrollerinde yer alacağı söylenen Köroğlu dizisi ile ilgili gelen bilgiler arasında Mesut Akusta’nın ünlü bir bayan oyuncu ile başrolleri paylaşacağı söyleniyor.

Fox TV ile Anlaşma Yapılabilir 

Gerekli cast çalışmalarına ve çekimlerine başlanan Köroğlu dizisinin yine Fox TV ile anlaşacağı söyleniyor. Yapım şirketi yeni dizi projesinin Fox TV tarafından yayınlanabilmesi için görüşmelerine hız kesmeden devam ediyor.

Çekimlerine başlanan dizinin kadrosundaki eksikliklerin de tamamlanması ile birlikte tahmini olarak Eylül ayının sonlarına doğru yayın hayatına başlaması bekleniyor. Dizi ile ilgili sosyal medya hesapları da şimdiden bütün platformlarda oluşturulmuş durumda. Köroğlu dizisi ile ilgili yeni gelişmeler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz