Oyunbozan Dizisi Reytinglere Yenik Düştü

admin

Show TV

5 Mayıs 2016

Oyunbozan Dizisi Reytinglere Yenik Düştü

Show TV ekranlarının yeni ve iddialı yapımları arasında yer alan Oyunbozan dizisinin reyting sonuçlarına yenik düştüğü ortaya çıktı. Kısa bir süredir Cumartesi akşamları izleyenlerin karşısına çıkmakta olan Oyunbozan dizisi final yapma kararı aldı.

Ünlü ve İddialı İsimler Yer Alıyordu 

Aka Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin başrollerinde Barış Kılıç, Tuvana Türkay ve Serhat Tulumluer gibi ünlü ve iddialı isimler bulunuyordu. Ünlü oyunculara Ceren Erginson, İlayda Akdoğan ve Ozan Dolunay gibi oyuncular eşlik ediyordu. Dizinin yönetmen koltuğunda ise emre Kabakuşak yer alıyordu.

Piyasadaki Dizi Sayısı Hala Fazla

İmkansız bir aşkı konu alan komedi dizisi Oyunbozan büyük beklentiler içerisinde yayın hayatına başlamıştı. Ancak dizilerin piyasada bir hayli fazla olması ve Cumartesi günleri aynı konulara sahip dizilerin kanallarda bulunması dizinin tutunamamasına yol açtı.

Dizinin final bölümü ise 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü izleyicilerin karşısında olacak. Dizinin final bölümünde ne tür sürprizlerin yaşanacağı ve hikayenin ne şekilde bağlanacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak diziyi kısa sürede sevmiş ve benimsemiş olanların kesinlikle kaçırmaması gereken bir final bölümü geleceği söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz