Karantinada Sanat! Ahsen Eroğlu Koronavirüse Yakalandığı Bugünlerde En Büyük Hayalinin Peşinden Gidiyor…

Aleyna

Haberler

18 Kasım 2020

Karantinada Sanat! Ahsen Eroğlu Koronavirüse Yakalandığı Bugünlerde En Büyük Hayalinin Peşinden Gidiyor…

“Menajerimi Ara” dizisiyle ekranlarda tanıdığımız ve sempatikliği ile kalbimizi kazanmış olan Ahsen Eroğlu, geçtiğimiz günlerde dizi çekimleri sırasında koronavirüse yakalandığını açıklamıştı. Setteki birçok kişinin hastalanması sonucun dizi çekimlerine ara verilmiş ve oyuncular karantinaya çekilmişlerdi. Ahsen Eroğlu’nun sağlık durumu iyi ve karantina sürecini kendine yatırım yaparak geçiriyor. işte başarılı oyuncunun oyunculuk dışındaki en büyük aşkı…

Ahsen Eroğlu

Kariyerinin En Parlak Dönemini Yaşıyor

Ahsen Eroğlu’nu daha önce de ekranlarda görmüştük ama kendisi asıl çıkışı Menajerimi Ara dizisindeki Dicle karakteri ile yaptı. Başarılı ve sade güzelliğiyle bir anda herkesin sevgilisi haline geldi. Daha önce Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan, Kuzgun, Kızlarım İçin, Anne ve İstanbullu Gelin dizilerinde rol alan Ahsen, şimdilerde Menajerimi Ara dizisinin başarısının sebeplerinden biri. Hatta bugünlerde herkesin birbirine benzediği televizyon dünyasında farklı ve duru güzelliğiyle hepimizi etkilemiş durumda.

Ahsen Eroğlu

Ahsen’in En Büyük Aşkı!

Küçük yaştan itibaren oyunculuk eğitimi alan Ahsen’in tek yeteneği oyunculuk değil. Aynı zamanda büyüleyici resimler ve tasarımlar yapıyor kendisi. Uzun yıllardır hem tuval üzerine hem de dijital çizimler yapıyor. En büyük hayali sorulduğunda “bir gün mutlaka sergi açmak” olduğunu söyleyen Ahsen, böyle giderse yakın zamanda bu hayalini gerçekleştirecek gibi gözüküyor. Yaptığı çizimleri “Ahsen Eroğlu Art” adındaki Instagram hesabında paylaşan başarılı oyuncunun yaptığı işleri görünce siz de bayılacaksınız.

Ahsen Eroğlu’nun Sanat Dolu Karantinası

Ahsen’in sağlık durumu oldukça iyi. Hastalığı hafif semptomlarla geçiren başarılı oyuncu, karantinada evde geçirdiği süreyi dinlenmeye ayırdığı kadar en verimli şekilde geçirmeye karar vermiş. Hatta son yaptığı paylaşımıyla hepimizi mest etti! Evde kaldığı süre boyunca kocaman bir tablo yapan Eroğlu, pijamalı ve maskeli haliyle çektiği fotoğrafı sosyal medya hesabına yükledi.

Beğeni yağmuruna tutulan fotoğrafın altına Ahsen’e övgü ve geçmiş olsun mesajları yağdı. Sizce de Ahsen Eroğlu on parmağında on marifet olan harika bir oyuncu değil mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz