Serenay Sarıkaya’nın Güzellik Yarışmasında Birinciliği Kime Kaptırdığını Duyunca Çok Şaşıracaksınız!

Aleyna

Haberler

18 Kasım 2020

Serenay Sarıkaya’nın Güzellik Yarışmasında Birinciliği Kime Kaptırdığını Duyunca Çok Şaşıracaksınız!

Serenay Sarıkaya, yer aldığı projelerdeki başarısı ve duru güzelliği ile hepimizin göz bebeği olan yetenekli bir oyuncumuz. Son günlerde Cem Yılmaz ile olan ayrılığı gündemden düşmeyen güzel oyuncu, işi haricinden hiçbir konu ile anılmak istemiyor ve tüm soruları genelde cevapsız bırakıyor. Serenay Sarıkaya’nın bu gizemli halleri, sosyal medyada çok fazla paylaşım yapmaması ona karşı ilgiyi arttırıyor ve özellikle yeni nesilde hayranlık uyandırıyor. Birçok genç kız onun gibi başarılı ve güzel bir oyuncu olmak isterken Serenay’ın hayalleri ise bambaşkaymış, İşte, Serenay’ın bir dönem oyunculuktan sıkılıp modelliğe geçiş yapmak istediği zamanlar…

İlk Filmi Çekilirken Henüz 15 Yaşındaydı

Serenay Sarıkaya, ilk filminde rol aldığında henüz 15 yaşındaydı. 2006 senesinde Sinan Çetin’in yönetmenliğini yaptığı “Şaşkın” filminde oynayan Serenay’ın rol arkadaşı ise Sarp Apak’tı. Güzel oyuncu, o zamanlar henüz 15 yaşında olmasına rağmen canlandırdığı sahnelerde verdiği bikinili pozlar, yapılı saçları ve makyajıyla dikkat çekiyor.

blank

Aslında Hayali Oyunculuk Değilmiş!

Küçük yaşından beri model olmak isteyen Serenay Sarıkaya, anne ve babası o 7 yaşındayken boşandıktan sonra annesiyle birlikte İstanbul’da yaşamaya başlamış. Daha sonra Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen bir güzellik yarışmasında derece almasıyla birlikte dikkat çekmiş ve oyunculuk kariyeri de işte bu şekilde başlamış.

Modelliğe İlk Adımı: Güzellik Yarışması!

Birçok reklam filminde oynayan Serenay, 2006 senesinde “Şaşkın” filminin ardından Plajda, Peri Masalı, Limon Ağacı ve Adanalı gibi projelerde yer aldı. Ama aklının bir köşesinde hep model olma isteği yatıyor olacaktı ki 2010 yılında güzellik yarışmasına katılmaya karar verdi. Birçok kişi tam tersini yaparken Serenay Sarıkaya, oyunculuk kariyerine sahipken güzellik yarışmasına katılan tanıdığımız tek isim diyebiliriz!

blank

Bakın Serenay Güzellik Yarışmasında Birinciliği Kime Kaptırmış!

Srenay, 2010 yılında 19 yaşındayken güzellik yarışmasına katılmanın onu modellik hayallerine yaklaştıracağını düşünmüştü. Aslında favori isimlerden biriyken yarışmada ikinci olarak zirveyi başka bir isme kaptırdı. O isim ise hepimizin geçtiğimiz yıllarda Survivor yarışmasından tanıdığımız Gizem Memiç’ten başkası değil!

blank

Gizem Memiç ise son zamanlarda oyunculuğa adapte olmaya çalışıyor ve başarılı tiyatro oyunlarında usta isimlerle birlikte rol almaya başladı. Serenay Sarıkaya’yı zamanında güzellik yarışmasında sollamış olsa da oyunculuk ve popülerlik anlamında gerisinden geliyor gibi ne dersiniz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz