Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Boşanıyor Mu? Aldatma Söylentilerine Karşı Selin Ciğerci’den İmalı Paylaşım…

Aleyna

Haberler

18 Kasım 2020

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra Boşanıyor Mu? Aldatma Söylentilerine Karşı Selin Ciğerci’den İmalı Paylaşım…

Cinsiyet değiştirip kadın olduktan sonra futbolcu Gökhan Çıra ile evlenen Selin Ciğerci, bir dönem en çok konuşulan isimlerden biriydi. Tüm önyargılara ve eleştirilere rağmen yaşadığı mutluluk gözlerinden okunan çift, birbirini çok sevdiklerini ve ne olursa olsun birbirlerine her zaman destek olduklarını her fırsatta gösteriyorlardı.

Ama öyle bir iddia ortaya atıldı ki hem Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ilişkisine hem de gündeme bomba gibi düştü. Söylentilere göre Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’yi aldatıyor. Ne kadarı doğru ne kadarı yalan bilemiyoruz ama söylentilerin çıkış noktası Gökhan Çıra’nın sosyal medya hesabında yaptığı beğeniler olmuş.

blank

İddiaların Başrolünde Survivor Sunucusu Var

İddialara göre Gökhan Çıra, Selin Ciğerci’yi Survivor yarışmasının eski yarışmacılarından olan Melisa Emirbayer ile aldatıyor. Söylentinin kaynağı tam olarak bilinmese de baktığımız zaman Gökhan Çıra’nın Melisa’nın yaptığı son üç paylaşımı beğendiğini ve birbirlerini takip ettiklerini görüyoruz. Sadece bunlar aldatma iddialarını kanıtlar nitelikte değil elbette ama geçtiğimiz gün Selin Ciğerci’nin bir avukatla görüşmüş olması aldatma haberini alevlendirmiş ve bir anda boşanacakları yönünde dedikodular çıkmıştı. İşte o iddialar…

Selin Ciğerci’nin İmalı Paylaşımı

Selin Ciğerci’nin, haberlerin çıkması üzerine attığı hikayelerde “Yakınlarınıza sahip çıkın” demesinin altında gönderme yaptığı düşünülüyor. Bu konu hakkında konuşmayan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın olayların üzerini kapatmaya çalıştıkları düşünülüyor. Bir diğer iddiaya göre Melisa Emirbayer, Selin Ciğerci’nin çıkardığı markasının reklamını yapmış. Belli ki daha önceden tanışıyorlar.

blank

Tüm bu iddiaların aslı astarı olup olmadığını bilemiyoruz tabii ki. Geçtiğimiz günlerce Gökhan Çıra’ya “eşinize bir şey olsa ne yapardınız” sorusu yöneltildiğinde; “Büyük konuşmayayım ama ya kendimi öldürürüm ya da deliririm. Kavga ettiğimiz zaman Selin evden gittiğinde bile dayanamıyorum” demişti. Tüm bu sözleri söyleyen biri sizce de eşini aldatabilir mi? Siz bu aldatma söylentileri hakkında neler düşünüyorsunuz? Acaba gerçek olabilir mi? Yorumlarda buluşalım.

Benzer Haberler

Kedicik 19 Kasım 2020

Allah aşkına bı seline bak bide o kıza eğer Gökhan öyle bı kizla aldattiya selini gerçekten migdesiz derim yani

Nadir 19 Kasım 2020

Yahu bu travesti degilmi!

Semra Kaya 19 Kasım 2020

Kadın evlenmiş üzerinden kaç sene geçmiş erkek halini koymanız felan hiç hoş değil..

Nefes 19 Kasım 2020

Ona bişey olsa ölürüm demesi aldatmyacagi anlamına gelmez zaten hangi erkeğe sorarsanız aynı cevabı verir yalandan işte yersen

Yorum Yaz