Kardeş Çocukları 15. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Cemal Ölüyor mu?

admin

Star TV

7 Mayıs 2019

Kardeş Çocukları 15. Bölüm Fragmanı Yayımlandı! Cemal Ölüyor mu?

Başlayalı çok uzun zaman olmamasına rağmen kendisini pek çok kişiye sevdirmeyi başarabilen Kardeş Çocukları dizisi tüm Türkiye’de severek izlenen dizilerden oldu. Yeni bölümde Ümran kendisini ateşe mi atıyor? Cemal ölüyor mu? İşte Kardeş Çocukları 15. bölüm fragmanı detayları…

Senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Kardeş Çocukları dizisi, her hafta gündemde kalmayı başarabilen nadir dizilerden bir tanesi. Gold Film prodüksiyonun son eseri olan Kardeş Çocukları dizisinin yapımcılığını Faruk Turgut yapıyor. Star TV’de yayınlanan dizi başlayalı çok uzun süre olmasa da şimdiden ekranların en çok izlenen dizilerinden bir tanesi oldu. Hareketli sahneleri, olay örgüsü ve karakterler arasındaki ilişkiler sayesinde her hafta ilgiyle izlenmeye başlandı. Kardeş Çocukları dizisinin oyuncu kadrosunda ise Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Murat Daltaban, Afra Saraçoğlu gibi pek çok ünlü oyuncu yer alıyor.

Kardeş Çocukları’nın Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Kardeş Çocukları yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla yine akıllarda yer edeceğe benziyor. Ekranlara gelen son bölümünde Cemal tarafından kaçırılan Ümran ve Umay zor anlar yaşarken dizi son ermişti. Yayınlanan 15. Bölüm fragmanında ise Ümran Cemal’in silahı ile onu vuruyor. Umay ise Ümran’ın bu hareketine çok şaşırıyor. Minnet dolu gözlerle Ümran’a ‘Sen benim hayatımı kurtardın. Anlıyor musun?’ diyor. Ümran Cemal’i vurduğu için pek mutlu olmuyor. Geçmiş dönemlerde hapse girdiği için tekrar hapis günlerine geri dönmekten korkuyor. Umay ise Ümran’a bir daha hapse girmeyeceğini söylüyor. Yıldırım Saner (Mehmet Aslantuğ)  ise annesi Rezzan’a torununun ölmediğini, doğduğunu söylüyor. Umay ve Ümran Cemal’i saklamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ümran Umay’a kızı için korktuğundan bahsediyor. Umay ise, ona korkmaya devam etmesini, çünkü kızının babası ile tanışmaktan hiç mutlu olmayacağını söylüyor. Yıldırım Saner ise kızının kim olduğunu öğrenmiş şekilde Ümran’a bazı sorular soruyor. Çocuklarının kız mı erkek mi olduğunu, onu hiç koklayıp koklamadığını dile getiriyor. Yıldırım Saner ve Ümran’ın kızları Hayat ise ortada bir şeylerin döndüğünü fark ediyor. 

Kardeş Çocukları Dizisinin Konusu

Ümran ve çok sevdiği kızı Hayat, Karalılar köyünde yaşayan anne kızdır. Cemal ise Ümran’ın kendisinden nefret ettiği eşidir. Cemal doğru düzgün çalışmayan, eşini ve kızını sevse de bunu belli etmeyen bir kişiliktir. Cemal sürekli her iki kadına eziyet eder. Ümran ise kızını tüm bu işkencelerden korumaya çalışır. Ümran kimsenin bilmediğini sandığı bir sır saklamaktadır. Bu sır, dünyaca ünlü kalp doktoru Yıldırım Saner’i ve İstanbul’daki sosyetik güzellerden olan Umay Karay’ı da ilgilendirmektedir. Umay kendisini baştan yaratmıştır. Güçlü bir evlilik yapmak için elinden geleni yapmış ve pek çok şeyi geçmişinden silip atmıştır. Umay Reşat ile soyadını değiştirmek için evlenmiş ve Hayal isminde bir kızı vardır. Umay için her şey dört dörtlük ilerlerken Ümran ve Hayat’ın yaşadıkları Türkiye’nin gözü önündedir. Ülkedeki tüm gözler bu anne kızın haline acırken, Yıldırım Saner ve Umay için de yeni olaylara gebe olacaktır. 

Kardeş Çocukları’nın Son Bölümünde Neler Oldu?

Kardeş Çocukları dizisinin 14. Bölümünde Karay’lar Umay ve Yıldırım’ın görüntülerini görüyorlar. Ümran ise Cemal tarafından kaçırıldığı için ne yapacağını bilemez halde çok uzun bir gece geçiriyor. Volkan’ın vedası Hayal ve Hayat için adeta bir şok etkisi yaratıyor. Hayat tüm gece annesinden haber alamayınca deliye dönüyor.  Birilerinden yardım istese de kimse ona yardım eli uzatmıyor. İyice boşluğa düşen Umay ise bu krizleri kendi lehine çevirmeye uğraşıyor. Yıldırım Saner ise Ümran’ın ona yalan söylediğini anlıyor ve gerçeklerin peşine düşüyor. Ümran Cemal’i durdurmayı kafasına koyduğu için onu hiç istemeden de olsa vuruyor. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz