Sır Perdeleri Bir Bir Aralanıyor! Ömer Gerçek Annesini Öğrenecek mi? Kardeşlerim 11. Bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

25 Nisan 2021

Sır Perdeleri Bir Bir Aralanıyor! Ömer Gerçek Annesini Öğrenecek mi? Kardeşlerim 11. Bölüm Fragmanı

Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim, her bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 11. bölümü 1 Mayıs Cumartesi günü ekranlara gelecek olan Kardeşlerim’de, izleyenleri neler bekliyor?

Ekranlara gelmeye başladığı ilk günden beri, dikkatleri çekmeyi başaran Kardeşlerim, her bölümü ile izleyenleri heyecana sürüklemeye devam ediyor. Anne ve babalarını kaybeden dört kardeşin, hayatta kalmak için verdiği mücadele, tüm Türkiye tarafından beğeniyle takip ediliyor. Kayıpları yetmezmiş gibi bir de yaşadıkları evden kovulan kardeşler, kendilerini daha da zorlu bir mücadelenin içinde buluyor.

10. Bölümde Neler Oldu?

blank

Kardeşler’in asi çocuğu Ömer, yaşadıkları hayatı kabullenmekte zorlanıyordu. Kendisine ve amcasına yapılan saldırı ile ilgili şikayetini geri çekmek için Akif Bey’in 20 bin dolar teklifini kabul eden Ömer, bu para ile kendisinin ve kardeşlerinin hayatını kurtarmayı planlıyordu. Ancak Kadir’in tepkisi üzerine Ömer ve Kadir kavga etmeye başlayınca, Emel ağebeylerinin kavgasına son vermek için paraları ateşe attı.

blank

Paralarla birlikte hayalleri de yanıp kül olan Ömer ise vazgeçmedi. Akif Bey ile yeniden irtibata geçen ömer, onun asistanı olarak çalışmaya başladı. Kardeşlerinin kabullendiği hayatı sefalet olarak gören ve bu hayattan sıyrılmak isteyen Ömer, Kardeşlerinden ayrılıp kız arkadaşının villasında yaşamaya başladı. Lüks villada verilen doğum günü partisinde, davetlilerden birini döven Ömer, elleri kan içinde, kardeşlerinin yaşadığı kümese geri döndü.

blank

Doruk ile Asiye arasındaki yakınlaşma dikkatleri çekti. Asiye’nin güvenini kazanmak için her yolu deneyen Doruk, amacına oldukça yaklaştı.

11. Bölümde İzleyicileri Neler Bekliyor?

Ömer göz altına alınır. Asiye, Doruk’un eski kız arkadaşı tarafından hırsızlıkla suçlanır. Doruk Asiye’yi koruyacak mıdır? Yoksa olup bitenler karşısında sessiz mi kalacaktır? Kadir, Ömer’in gerçek annesi ile ilgili gerçeği Asiye’ye açıklar. Konuşmanın sonuna yetişen Ömer, neler olup bittiğini çözebilecek midir? Kardeşlerim, yeni bölümü ile 1 Mayıs Cumartesi akşamı Atv ekranlarında!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz