Kardeşlerim Dizisinin Harika’sı Gözde Türker’in Aşk ve Aile Saadeti! Güzel Oyuncu Şimdi de Kayınvalide Ziyaretinde

Aleyna

Haberler

19 Temmuz 2021

Kardeşlerim Dizisinin Harika’sı Gözde Türker’in Aşk ve Aile Saadeti! Güzel Oyuncu Şimdi de Kayınvalide Ziyaretinde

ATV’nin sevilen ve yoğun bir şekilde genç kadrolardan oluşan dizilerinden birisi olan Kardeşlerim dizisinin Harika’sı bu aralar fırsat bu fırsat kayınvalide ziyaretinde. Dizinin sezon finaline girmesinin ardından Gözde Türker de tatilini daha çok aşk hayatına ayırmaya karar vermiş anlaşılan…

Kardeşlerim’in Harika’sı

Başrollerde Ahu Yağtu, Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı gibi isimlerin ye aldığı Kardeşlerim dizisinde Harika karakterine hayat veren Gözde Türker dizinin dikkat çeken isimlerinden birisi. Her ne kadar kötü bir karakteri oynasa da izleyiciler onu daha önceden bildiği için role kurban gitmiyor güzel oyuncu. Aksine güzelliği ve performansı ile hayranlarından beğeni toplamaya devam ediyor.

Biz Nişanlandık!

Gözde Türker Kardeşlerim

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Anıl Güler ile nişanlanan Gözde Türker, bu mutlu haberi takipçileri ile “Biz nişanlandık” notuyla paylaşmıştı. Nişanda giydiği pudra renkli nişanlıkla gözlerimizi kamaştıran Türker, paylaşımı için kısa sürede binlerce beğeni ve yorum almıştı. Artık sevgilisi Anıl Güler ile evlilik yoluna girdiğini bu şekilde ilan eden başarılı oyuncu şimdi de nişanlısı ile aile ziyaretlerini yerine getiriyor. Bugün sosyal medya hesabından nişanlısı ve kayınvalidesi ile bir fotoğraf paylaşan Gözde Türker, nişanlılığa baya kolay alışmış gibi görünüyor.

İşte de Aşkta da Yükseliş

blank

Diş malzemesi ticareti yapan Anıl Güler ile nişanlanan Gözde Türker ise kariyerine Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünde aldığı eğitimle adım atıyor. Daha 9 yaşında tiyatro eğitimi almaya başlayan oyuncu, televizyon hayatına ise 2011 yılında Star TV’de ekranlara gelen Muhteşem Yüzyıl dizisi ile adım atıyor. Dizide Safiye Sultan karakterini oynayan Türker ardından Poyraz Karayel dizisinde Melis Sayguner’i canlandırmıştı. Son olaraksa halen Kardeşlerim dizisinin fettan mı fettan Harika’sını oynamaya devam ediyor.

blank

Görüyoruz ki kariyer hayatındaki başarılı ilerleyiş güzel oyuncunun özel hayatında da aynı şekilde devam ediyor. Kayınvalide ziyaretlerini dahi ihmal etmeyen Gözde Türker evlilik hayatına hızlı bir giriş yapacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz