Dedikodu Kazanı: Meedo’nun Şeyma Subaşı Açıklaması, Acun Ilıcalı – Cansu Dere Yakınlığı, Müge Anlı’nın Esra Erol Çıkışı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

19 Temmuz 2021

Dedikodu Kazanı: Meedo’nun Şeyma Subaşı Açıklaması, Acun Ilıcalı – Cansu Dere Yakınlığı, Müge Anlı’nın Esra Erol Çıkışı!

Dedikodu kazanına bugün de odun atmaya devam ediyoruz! Bakalım bugün ünlüler dünyasında neler yaşanmış? Hazırsanız 19 Temmuz Pazartesi gününün magazin turu başlıyoooor!

1. Meedo Her Şeyi Açık Açık Anlattı!

Şeyma Subaşı ile ilişkisi hakkında Instagram hesabından açıklama yapan Meedo herkesi şaşırttı. Açıklamanın Türkçesi ise şu şekilde; ”Şeyma Subaşı’yla olan ilişkimi dışarda tutarak açıklıyorum. Türk medyasında ortaya çıkan bazı yanlış noktalara açıklık getirmek istiyorum. İlk olarak bir çift bir bebek kaybetmenin çetin deneyimini yaşarsa bu onları duygusal açıdan da olmak üzere birçok şekilde etkiler. Medya onu sürekli kötü gösteriyor ki bu doğru değil. Şeyma’dan ayrılmayı tercih etmedim ve o da benden ayrılmayı tercih etmedi. Bazen iki insanı biraraya getiren şeyleri hatırlamak için zamana ihtiyacınız olur. İkincisi de Şeyma’nın ne kadar harcama yaptığından hiç şikayetçi olmadım. aslına bakarsanız ben bir insanla ilişkide olduğumda onun da aynı harcama imkanına sahip olması gerektiğine inanırım ve istediği her şeyi alabilmeli. Benimle aynı yasam tarzına sahip olabilmeli. Şeyma bütün bu harcamayı haketti çünkü hiç umursamadı. Gazeteciye yaptığım açıklama ilişkimizdeki sorunların sahte mücevherler ya da sahte yüzükle ilgili çıkan yalan yanlış haberlerle bir ilgisi olmadığını açıklamak içindi. Ona Şeyma’nın kendi kartı olduğunu ve istediği ne varsa aldığını söyledim. Bu yüzden de ona sahte bir şey almış olma şansım yok. Ama medyanın bir insanın hayatına bakışı ve kendi çıkarı için makale yayımlamasıyla yeniden hayal kırıklığı yaşadım. Ama doğru anladıkları bir şey var. Ben insanların onun hakkında ne düşündüğünü önemsemeden ona dünyaları vereceğim bir kadına aşığım. Çünkü o çok iyi biri ve hiçbir zaman değişmek istemiyor.”

2. Demet Akalın Okan Kurt’a İsyan Etti!

blank

Koronavirüs aşısı olduktan sonra güneş alerjisi olduğunu iddia eden Demet Akalın, eşi Okan Kurt’a hayatı zindan etti! Gece uyuyamadığı için Okan Kurt’a sitem eden Demet Akalın; “Hala sıfır uyku öleceğim kaşıntıdan. Ne alerjisi bu ya? Allah’ım korkunç! İğneyi yedim inşallah uyurum! Bu kadar gamsız koca da, ne bileyim. Öldüm mü, kaldım mı, uyan, kalk, bak ay!” sözleriyle herkesi şaşırttı.

3. Cansu Dere ve Acun Ilıcalı’nın Şaşırtan Yakınlığı!

blank

Kanal D’nin Sadakatsiz dizisinde Asya karakteriyle hayran kaldığımız Cansu Dere, bu günlerde Acun Ilıcalı’yla çok yakın! Son olarak Alaçatı’da Acun Ilıcalı’nın konuğu olan Cansu Dere, bugün Acun Ilıcalı’nın hız teknesinin misafiri oldu. Acaba Exxen’e Cansu Dere’li bir proje mi geliyor?

4. Müge Anlı’dan Esra Erol’a Şok Gönderme!

blank

Esra Erol ve Müge Anlı arasındaki rekabeti bilmeyen yok! Sezon içinde sık sık birbirlerinin programları hakkında ileri geri konuşmaktan geri durmayan ikilinin rekabeti sezon finalinde de devam ediyor. Müge Anlı sezon finalinde bile Büyükşen cinayetinin peşini bırakmadı ayrıca “Sevgi İzi” sayesinde onlarca kişiyi tatilde de bulmaya devam etti. Esra Erol ise sezon finalinin ardından soluğu tatilde aldı. Bugün Instagram’dan paylaşım yapan Müge Anlı; “Bize tatil yok!” diyerek Esra Erol’a gönderme yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz