Acun Ilıcalı’yı Hiç Böyle Görmediniz! Şeyma Subaşı’nın İstikrarsız Aşk Hayatı Melisa’yı Bunaltınca Babası…

Aleyna

19 Temmuz 2021

Acun Ilıcalı’yı Hiç Böyle Görmediniz! Şeyma Subaşı’nın İstikrarsız Aşk Hayatı Melisa’yı Bunaltınca Babası…

Annesi Şeyma Subaşı’nın son zamanlarda sık sık çalkalanan hayatından bunalan Melisa, soluğu babası Acun Ilıcalı’nın yanında aldı. Baba kız uzun zaman sonra hem hasret giderdi, hem de Melisa’nın kuzeni Duru’nun doğum günü partisine katıldı.

Şeyma Subaşı Çalkantılı Bir Dönem Yaşadı

Şeyma Subaşı son dönemde hayli zor zamanlar geçirdi. Sevgilisi Meedo’dan evlilik teklifi aldıktan kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayan Subaşı, açıklamasından bir gün sonra bebeğini kaybettiğini duyurdu. Bu olayla eş zamanlı olarak da sevgilisi Meedo ile ilişkisi bitti.

blank

Bu açıklamaların ardından bizler Şeyma kızımızın depresyona girmesini beklerken o partiden partiye gezdi. Hatta iddialara göre önce Acun Ilıcalı’yı arayarak ya kızını ve kendisini oradan aldırmasını ya da onlara bir ev tutmasını istedi. Acun eski eşinin bu ricasını kırmadı ve kızının huzur içerisinde yaşayabileceği bir villa kiraladı. Şeyma kızımız da o villanın bahçesiden huzur paylaşımları yaptı.

blank

Şeyma Subaşı sebebiyle çok göz önünde olan, hakkında dolandırıcı olduğuna dair iddialar ortaya atılan Meedo ise bu söylentilerden kötü etkilendi. Bu sebeple Şeyma Subaşı ile olan ilişkisini bitirdi, ancak sevgilisinden ayrı da kalamadı. Sosyal medya paylaşımlarında yer almamak şartıyla Şeyma Subaşı ile yeniden barıştı.

Melisa Bunalınca Babasına Kaçtı!

blank

Annesinin aşk hayatındaki bu çalkalanma en çok Melisa’yı bunalttı. Yaşananlardan kötü etkilenen Melisa soluğu babası Acun Ilıcalı’nın yanında aldı. Baba kız hem hasret giderdi hem de Melisa’nın kuzeni Duru’nun doğum gününe katıldı. Hem Acun Ilıcalı’nın hem de Melisa’nın mutluluğu gözlerinden okundu.

blank

Acun Ilıcalı’nın etrafı çocuklarla çevrili hali ise ilk kez sosyal medyaya yansıdı. Acun Ilıcalı Duru’ya karşı eniştelik görevini yerine getirirken, Şeyma Subaşı teyzelik konusunda sınıfta kaldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz