Kehribar 9. Bölümü ile Herkesi Şaşırttı

admin

Haberler

14 Mayıs 2016

Kehribar 9. Bölümü ile Herkesi Şaşırttı

Yayınlandığı her bölümü ile büyük bir ilgi toplamayı başaran Kehribar dizisi bu hafta 9. bölümü ile ekranlara geldi. Kehribar dizisinin 9. bölümünde bu hafta ilginç bir olay yaşandı. Orhan'ın beklenmedik bir olay ile karşılaşması izleyen herkesi şoke etti. Veli'nin mallarını para karşılığında Musa'ya satması ortalığın bir anda karışmasına yol açıyor.

Leyla ile Orhan büyük bir aşk ile birbirlerine sarılmaya devam ederken Orhan, Kemal'in kendi öz oğlu olduğunu öğrendiği an yaşadığı tüm acıları unutmaya başlar. Yaşanacak kavgalar, düşmanlarının hain planları Leyla ve Kemal'e zarar vermek üzere gelmektedir. Orhan'ın artık olduğundan daha tedbirli davranması gereklidir.

Leyla için Artık Tek Bir Hedef Vardır

Orhan ani bir şekilde Leyla'ya hastalığını anlatır. Leyla için artık hayatta yalnızca tek bir gerçek ve hedef vardır, Orhan'ı ne olursa olsun iyileştirebilmek. Bu arada Bahar ise aynı umut ile Leyla'nın peşinde sürüklenmektedir. İki kardeş tekrar karşı karşıya gelirler. Orhan ise yardım etmek umudu ile yaklaştığı tüm mazlumları korumaya devam etmektedir.

Orhan ve Leyla'nın yaşadıkları aşkın zamansız olması ikili arasında zaman zaman gerginliklere yol açmaktadır. İkili acı çektikçe ve aşkları için mücadele ettikçe, aşkları daha da güzel bir hal almaya başlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz