Kırgın Çiçekler 46. Bölümünde Nefes Kesen Sahneler

admin

Haberler

14 Mayıs 2016

Kırgın Çiçekler 46. Bölümünde Nefes Kesen Sahneler

ATV kanalında 46. bölümü yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölüm fragmanı izleyenleri yine heyecan ve merak içerisinde bırakmayı başardı. Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümünde Meral annesinin katilini öğrenmek üzere. Nazan ise öldürdüğünü zanneden ve paniğe kapılan Cemre ise arkadaşları tarafından sakinleştirilir. Cemre'nin karakolda gözeim altında tutulması herkesi telaşa sokar.

Nazan'ı öldürdüğünü söyleyen Cemre, gözetim altında tutulmaya başlanır. Kızlar arasında ise Feride için büyük bir endişe duyulmaktadır. Karakolda toplanan kızlar Emel'i suçlamaya başlarlar. Meral ise İhsan'dan intikamını alabilmek için hakimin karşısına çıkmaya hazırdır. Eylül, evine dönmek üzere olduğu için mutlu olmaya başlamıştır. Ekrem ile arasındaki geleceğe dair tüm planları bozulan Banu, yaşanan bütün olaylardan dolayı Kader'i sorumlu tutmaya devam etmektedir.

Ölüm ile burun buruna gelen Nazan artık içindeki korkuyu üzerinden atamamaktadır. Emel, Cemre'nin velayetini almak isteyince kızlar arasında Cemre'yi kurtarma operasyonu başlatılır. Bıçak tutarak kanlar içinde uyanan Cemre, artık kendisini katil zannetmeye başlamıştır. Nazan kaybolduktan sonra ani bir şekilde ortaya çıkınca artık gözler Cemre ve Emine üzerindedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz