Kenan İmirzalıoğlu’nun Dizi Partneri Belli Oldu

13 Ocak 2016
Kenan İmirzalıoğlu’nun Dizi Partneri Belli Oldu

Ünlü ve başarılı oyuncu Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde sevgilisi ve yakışıklı bir oyuncu olan Burak Özçivit ile birlikte Etiler’deki Pf Changs adlı mekanda başbaşa romantik bir yemek yediler. Mekandan çıkarken magazin muhabirlerine yakalanan çift mutluluklarını muhabirlerden gizlemediler.

Fahriye Evcen’in Ay Yapım tarafından yeni çekilecek olan ve başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu’nun yer alacağı dizide rol alıp almayacağı da soruldu. Bu soruya hazırlıksız yakalandığını söyleyen Evcen, ‘Şimdilik kesinleşen bir durum olmadığı için sizlere yorum yapmam yanlış olabilir.’ şeklinde cevap verdi.

Oyuncu Yüksek Ücretler Talep Ediyor

İddiaları yalanlamayan ve cevap vermekten kaçınan ünlü oyuncunun bu yeni dizi için oldukça yüksek bir ücret talep ettiği ve yapım şirketi ile anlaşma sürecinde oldukları söyleniyor. Son dönemlerde Ay Yapım’ın yaptığı pek çok dizinin ekranlarda reyting rekorları kırması ise ünlü oyuncunun talep ettiği ücretin verileceği yönünde yorumlanıyor.

Film sektörü içerisinde de yer alan Ay Yapım 2016 Eylül ayında yeni sezona Kenan İmirzalıoğlu ve Fahriye Evcen gibi ünlü ve başarılı isimler ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Ay Yapım’ın hali hazırda Kenan İmirzalıoğlu gibi büyük bir isim ile yeni sezon için anlaşmış olması dışında bir bilgi de yer almıyor. Dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ve hikayesinin ne olacağı şimdilik sır gibi saklanıyor. Ay Yapım’ın Fahriye Evcen ile anlaşma sağlaması durumunda yeni sezonda dizi reyting sıralamalarında büyük dalgalanmalara yol açabileceği düşünülüyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz