Kehribar Dizisi Bitiyor mu?

Kehribar Dizisi Bitiyor mu?

Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Kehribar adlı dizi henüz yeni başlamasına rağmen sıkı bir izleyici kitlesine sahip olmuştu. Ancak yeni alınan kararlardan sonra dizinin devam edip etmeyeceği tamamen belirsiz bir durum haline gelmişti.

ATV ekranlarında yayınlanan yeni fenomen dizinin başrollerinde Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Hakan Ural gibi ünlü isimler yer alıyordu. Süreç Film tarafından yapımcılığı üstlenen Kehribar dizisi Mart ayında yayın hayatına başlamıştı.

Dizi Yeni Sezonda Devam Etmeyecek

Dizinin bir sonraki sezon yayınlanıp yayınlanmayacağı ise bugün gündeme gelen haberler ile tamamen belli olmuş oldu. ATV ekranlarında yayınlanan dizinin son bölümlerinde reyting sonuçlarında düşüş yaşamış olması dizinin final yapmasına sebep olacak.

Total grubunda 10. sırada yer alan Kehribar dizisinin 2 hafta sonra ekranlara gelecek olan 15. bölümü dizinin final bölümü olacak ve dizi ekranlara veda edecek.

Kendi halinde mütevazi bir hayat sürmekte olan ve Almanya'dan Türkiye'ye dönen Orhan Yarımcalı'nın hikayesini işleyen Kehribar dizisinin final kararı alması ise diziyi kısa süre içerisinde benimseyen izleyici kitlesinin üzülmesine yol açtı.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz