Kenan İmirzalıoğlu, Eşi Sinem Kobal ve İki Kızının Rahatı İçin 80 Milyon TL’yi Gözden Çıkarttı!

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2023

Kenan İmirzalıoğlu, Eşi Sinem Kobal ve İki Kızının Rahatı İçin 80 Milyon TL’yi Gözden Çıkarttı!

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Sinem Kobal’la uzun süredir mutlu evliliklerini devam ettiren Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz gün Etiler’de görüntülenmiş ve basın mensuplarının sorularını yanıtlamıştı. Önümüzdeki sezon eşi Sinem Kobal’la birlikte aynı projede yer alabileceklerini ifade eden ünlü oyuncunun bu sözleri sevenlerini heyecanlandırmıştı. Bugün ise ortaya çıkan bir iddiaya göre, Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz Mayıs ayında dünyaya gelen kızı Leyla’dan sonra büyük bir villa aramaya başlamış. Ailesinin ve evinde çalışan yardımcıların rahat etmesini isteyen Kenan İmirzalıoğlu, sonunda aradığı evi bulmuş ve söz konusu olan villaya tam 80 milyon TL ödeme yapmış!

Yeni Sezonda Ekranlara Dönecek!

Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz gün Etiler’de görüntülendi ve habercilerin sorularını yanıtladı. İlk olarak Ramazan Bayramı hakkında konuşan Kenan İmirzalıoğlu; “Bayram güzel geçti. Lalin’i bir yerlere götürdük ve onu eğlendirdik. Bu bayram büyüklerimizle değil küçüklerimizle ilgilendik. Lalin’in bayram hediyesi doğa ve yağmurda yürüyüş yapmak oldu” dedi. Ardından İmirzalıoğlu yaşanılan deprem felaketi hakkında konuştu; “Bu sene her şey çok tatsız geçiyor. Bu seneki bayramları önceki senelerle karşılaştırmamak lazım aslında. Bölgede yaşayan insanlara elimizin uzandığı ve gücümüzün yettiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Keyifle anacağımız bayramlar görürüz umarım” diyerek açıklama yaptı.

Ailesi İçin 80 Milyon TL’yi Gözden Çıkarttı

Oyuncu, eşi Sinem Kobal’ın ekranlardan uzak kalması ile ilgili gelen sorulara, “Sinem de özledi. Canlar, ailece ekranlara yaklaşacağız yakında” diyerek cevap verdi. Bu cevap Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nu sevenleri oldukça heyecanlandırdı. Şimdilerde “Kim Milyoner Olmak İster” programında sunuculuk görevini üstlenen Kenan İmirzalıoğlu, önümüzdeki sezon hangi projede karşımıza çıkacak bilinmez ancak bugün ortaya çıkan bir iddiaya göre ailesi için 80 milyon TL’yi gözden çıkartmış durumda.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

İkinci çocuğu Leyla doğduktan sonra büyük bir villa arayışına giren oyuncunun, Beykoz’daki ünlü bir siteden villa satın aldığı ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncunun, dört kişilik ailesi ve çalışanlarının rahat etmesi için yeni evine 4 milyon dolar yani yaklaşık 80 milyon TL ödediği ortaya çıktı. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun yakın zaman sonra yeni evlerine taşınacağı ancak taşınmadan önce birkaç dekorasyon değişikliği yapacağı öğrenildi. Sinem Kobal, yeni evinin dekorasyonuyla yakından ilgileniyormuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz