Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, Disney +’ın Atatürk Dizisi Kararını Eleştirdi

Aleyna

Haberler

15 Ağustos 2023

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, Disney +’ın Atatürk Dizisi Kararını Eleştirdi

Disney+’ın geçtiğimiz aylarda çekilen Atatürk dizisini yayınlamama kararı, ülkede geniş çaplı bir tartışma ve tepkilere neden oldu. Bu durum, birçok kişinin platformu boykot etmeye yönelmesine ve ünlülerin tepkilerini dile getirmesine sebep oldu. Disney+, bu tartışmanın ardından toplamda 11 milyondan fazla üye kaybettiğini açıkladı. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarının düğününe katılan Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, düğüne geçmeden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlandırdı. Röportaj sırasında Sinem Kobal’ın bileğini incittiği ve ayağının üzerine basamadığı gözlerden kaçmadı.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti önceki akşam yakın arkadaşlarının düğününe katıldı. Tören öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden çift, Disney +’ın Atatürk dizisini yayınlamayacak olmasına sitem etti. Pek çok ünlü ismin bu konuya sessiz kalmasının ardından çiftimizden gelen açıklamalar sosyal medyada olumlu tepki aldı.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti önceki akşam yakın arkadaşlarının düğününe katıldı. Tören öncesi basın mensuplarıyla sohbet eden çift, Disney Plus’ın Atatürk dizisini sadece Türkiye’de yayınlayacak olmasına sitem etti. Verilen karara karşı çıkan Kenan İmirzalıoğlu, “Konuşursam çok ağır konuşacağım, düğün dışında bir zamanda bu konuyu konuşalım, çok tatsız bir durum, onun için söylenecek çok cümle var, buraya sıkıştırmayalım” şeklinde konuştu. Merdivenden düştüğü için düğüne sargılı ayağıyla katılan Sinem Kobal ise “Bu olayı düğün dışında bir yerde konuşalım olur mu? Seve seve konuşuruz. Merdivenden inerken ayağım kaydı, tatsız bir burkulma oldu, kırık yada çatlak yok, sanırım bir haftaya geçer, şimdilik üstüne basamıyorum” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz