Ünlü Sunucu Ece Erken, Çocuğunun Babası Eski Eşi Serkan Uçar’a Demediğini Bırakmadı!

Aleyna

Haberler

15 Ağustos 2023

Ünlü Sunucu Ece Erken, Çocuğunun Babası Eski Eşi Serkan Uçar’a Demediğini Bırakmadı!

2014 yılında Serkan Uçar ile evlenen Ece Erken, 7 aylık bir evlilikten sonra 2015 yılında boşanmıştı. Bu evlilikten Eymen adında bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Boşanmanın ardından çocuğun velayeti Ece Erken’e verilirken, eğitim ve masrafların babaya ait olduğu belirtilmişti.

Ancak bu süreçte baba Serkan Uçar’ın nafaka ödemelerini düzenli bir şekilde yapmadığı iddiaları gündeme gelmişti. Ece Erken, geçtiğimiz dönemlerde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla eski eşinin nafaka ödemelerini düzgün yapmadığını açıklamıştı. Şimdilerde ise Ece Erken yeni paylaşımıyla gündem oldu.

Eski eşi ve oğlu Eymen’in babası Serkan Uçar’ın nafaka ücretini bile ödemediğini iddia eden Ece Erken, sosyal medya hesabından isyan etti.

Ünlü sunucu Instagram hesabında; “Bazıları adam diye geziyor ya şu an susuyorum. Konuşmayayım diyorum ama dayanamıyorum. Babalık ne olduğunu eşim Şafaktan öğrenen oğlum (Hala Şafak diye sayıklar) 6 bin lira nafakayı icraya veren, hiçbir şeyine müdahil olmayan, biyolojik babası aylar sonra arıyor. Ferrari aldım gel seni gezdireyim diyor. Fıkra bu kadar. Herkes baba olabilir ama herkes babalık yapamaz. Vicdanlı adamlardan çocuk yapın. Ben işin parasında değilim. 8 yaşındaki çocuğunu arayıp Ferrari aldım gel seni gezdireyim derse bana gelirler” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz