Sabancı Ailesine Yeni Veliaht Katıldı, Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı Çocukları Arzu Alara Dünyaya Geldi!

Aleyna

Haberler

15 Ağustos 2023

Sabancı Ailesine Yeni Veliaht Katıldı, Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı Çocukları Arzu Alara Dünyaya Geldi!

Magazin dünyasının severek takip ettiği jetset çiftlerinden Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı, geçtiğimiz yıllarda önce sade bir nikahla dünyaevine girmiş ardından da 2021 yılında Çırağan Sarayı’nda evlenmişlerdi. O dönemler Nazlı Sabancı’nın gelinliği çok konuşulmuş ve düğünün her detayı sosyal medyada geniş yankı uyandırmıştı.

Evliliklerinden bir süre sonra ise Nazlı Sabancı, ilk çocuklarına hamile olduğunu sosyal medyada duyurmuştu. Bu haberin ardından çiftimizin bir kız çocuğu sahibi olacağını öğrenmiştik ancak isim konusunda belirsizlik devam ediyordu. Bugün, bu mutlu çift kızlarını dünyaya getirdi. Anne ve baba olarak ilk defa bebeklerini kucaklayan Hacı Sabancı ve Nazlı Sabancı, anne-baba olmanın mutluluğunu büyük bir sevinçle yaşadılar.

2021 yılında evliliklerini Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdikleri görkemli bir törenle taçlandıran Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı çiftinden sevindirici bir haber geldi. Nişantaşı’nda bulunan özel bir hastanede Nazlı Sabancı, sağlıklı bir şekilde kızını dünyaya getirdi. Haberlere göre, çift kızlarına Arzu Alara Sabancı ismini verdiler. Doğumun ardından, Nazlı ve Hacı Sabancı çiftini hastanede Hakan Sabancı ile birlikte, ayrıca bir süredir ilişki yaşayan Hande Erçel de ziyaret etti.

Bu güzel haberi sevenleriyle paylaşan çift, mutluluklarına yakın çevrelerinin de katılmasını sağladı. Çocuklarına Arzu Alara ismini veren çiftimiz, ilk çocuklarına Hacı Sabancı’nın ismi olan “Arzu”yu koymaları da sosyal medya kullanıcılarının gözünden kaçmayan detaylardan biri oldu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz