Kenan İmirzalıoğlu’ndan Herkesi Heyecanlandıran Açıklama Geldi, Hangi Dijital Platformla Anlaşacak?

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2023

Kenan İmirzalıoğlu’ndan Herkesi Heyecanlandıran Açıklama Geldi, Hangi Dijital Platformla Anlaşacak?

Sinem Kobal’la mutlu evliliklerini devam ettiren Kenan İmirzalıoğlu, Etiler’de kuaför çıkışı kameralara takıldı. Evlilikleri, çocukları ve gelecek projeler hakkında konuşan ünlü oyuncu dijital platformlar için de yeşil ışık yaktı. Bildiğiniz gibi Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, 2016 yılında görkemli bir düğünle dünyaevine girmiş ve 2020’de kızı Lalin’i kucaklarını alarak anne-baba olmuşlardı. 2022 yılında ise ikinci kızları Leyla dünyaya geldi. Şimdilerde Sinem Kobal, iki kızını büyütmeye ve onlarla ilgilenmeye devam ediyor fakat Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’la ortak bir proje ile ekranlara dönebileceklerini söyledi.

“Kim Milyoner Olmak İster” Programını Bırakıyor mu?

Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz gün Etiler’de görüntülendi ve habercilerin sorularını yanıtladı. İlk olarak Ramazan Bayramı hakkında konuşan Kenan İmirzalıoğlu; “Bayram güzel geçti. Lalin’i bir yerlere götürdük ve onu eğlendirdik. Bu bayram büyüklerimizle değil küçüklerimizle ilgilendik. Lalin’in bayram hediyesi doğa ve yağmurda yürüyüş yapmak oldu” dedi. Ardından İmirzalıoğlu yaşanılan deprem felaketi hakkında konuştu; “Bu sene her şey çok tatsız geçiyor. Bu seneki bayramları önceki senelerle karşılaştırmamak lazım aslında. Bölgede yaşayan insanlara elimizin uzandığı ve gücümüzün yettiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum. Keyifle anacağımız bayramlar görürüz umarım” diyerek açıklama yaptı.

blank

Kenan İmirzalıoğlu yaz sezonu ile ilgili planlarından da bahsetti. Bildiğiniz gibi ünlü oyuncu şu anda “Kim Milyoner Olmak İster” yarışmasında sunuculuk görevini üstleniyor. Programı bırakıp farklı işlere odaklanacağını ifade ediyor; “İçinde yer almayı düşündüğüm ve olgunlaşan bazı işler var. Yaz aylarından sonra değerlendireceğim”. İmirzalıoğlu bazı oyuncuların dijital platformda yayınlanan dizi ve filmler ile ilgili “Dünya standartlarına yetişemiyoruz!” eleştirisi ile ilgili gelen sorulara, “Aslında kısmen haklılar, arkadaşlarımız güzel işler yapıyor ama oyunculara verilen ve sağlanan imkan ve alanla ilgili de olabilir bu durum. Ben bir içine gireyim ne olduğunu anlayacağız” diyerek cevap verdi.

Sinem Kobal Ekranlara mı Dönüyor?

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Oyuncu, eşi Sinem Kobal’ın ekranlardan uzak kalması ile ilgili gelen sorulara, “Sinem de özledi. Canlar, ailece ekranlara yaklaşacağız yakında” diyerek cevap verdi. Bu sayede Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun birlikte rol alacağı bir dizi ya da filmi görebileceğimizi anlamış olduk. Bakalım iki sevilen oyuncuyu aynı yapımda ne zaman göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz