Yalı Çapkını Dizisinin Yakışıklı Oyuncusu Mert Ramazan Demir’den Çok Konuşulacak “Kaş” Açıklaması!

Aleyna

Haberler

27 Nisan 2023

Yalı Çapkını Dizisinin Yakışıklı Oyuncusu Mert Ramazan Demir’den Çok Konuşulacak “Kaş” Açıklaması!

Son dönemlerin en çok konuşulan isimleri arasında şüphesiz Mert Ramazan Demir yer alıyor. Yalı Çapkını dizisiyle yıldızını parlatan yakışıklı oyuncu, dizide birlikte rol aldığı Afra Saraçoğlu’yla da sık sık birlikte anılıyor. İkili her ne kadar arkadaş olduklarını söylese de, Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir yakıştıran sosyal medya kullanıcıları gizli aşk yaşadıklarını iddia ediyor. Tüm bu aşk iddialarının arasında, Mert Ramazan Demir, geçtiğimiz gün İbrahim Selim’in Bu Gece programına katıldı. Programda eğlenceli dakikalar yaşanırken ünlü oyuncuya yöneltilen “Kaşlarını alıyor musun?” sorusu, geceye damga vurdu. Mert Ramazan Demir’in verdiği yanıt ise herkesi güldürdü.

İkili Arasındaki Aşk İddialarının Ardı Arkası Kesilmiyor

Star TV’nin reyting makinesi Yalı Çapkını dizisi, izleyicilerden tam not almaya devam ediyor. Dizinin başrolleri arasında Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu’nu görüyoruz. İkilinin dizideki uyumu herkes tarafından beğenilince, Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu arasındaki aşk iddialarının da ardı arkası kesilmiyor. Bildiğiniz gibi güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, 2018 yılından beri Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşıyordu ancak çiftimiz geçtiğimiz aylarda yollarını ayırdı. Bu ayrılığın sebebi olarak da Mert Ramazan Demir gösterildi ancak hem Afra Saraçoğlu hem Mert Ramazan Demir bu durumu reddetti.

Geçtiğimiz gün beraber Urla’ya giden Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, Instagram’da aynı yerden fotoğraf paylaşınca aşk iddiaları yeniden alevlenmiş oldu. Tatile çıktıkları için ilişki yaşadıkları haberleriyle bir kez daha gündem olan Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir, yaptıkları açıklamada “Urla’ya birkaç arkadaş beraber gittik. Sevgili değil, daha önce de söylediğimiz gibi çok iyi anlaşan iş arkadaşıyız” diyerek, aralarında aşk olmadığını sadece iki iyi arkadaş olduklarını ifade etti.

Mert Ramazan Demir’den Kaş İtirafı!

İkili arasındaki aşk iddiaları devam ederken dün gece İbrahim Selim’in Youtube’da yayınlanan “Bu Gece” programına Mert Ramazan Demir konuk oldu. Programda kahkahalar havada uçuşurken, yakışıklı oyuncuya ilginç bir soru yöneltildi. Bilindiği gibi Yalı Çapkını dizisi başladığından beri Mert Ramazan Demir’in kaşları hakkında sık sık kaşları yorumlar yapılıyor. İbrahim Selim herkesin merak ettiği bir soru var diyerek Demir’e “Kaşlarını alıyor musun?” sorusunu sordu. Yakışıklı oyuncunun yanıtı ise herkesi oldukça güldürdü; “Sizin de böyle bir kaşınız olsa bir el atardınız” yanıtını verdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz