Kerem Bürsin Hangi Dünya Starına Şoförlük Yaptı? Duyunca Şok Olacaksınız!

Aleyna

Haberler

30 Ekim 2020

Kerem Bürsin Hangi Dünya Starına Şoförlük Yaptı? Duyunca Şok Olacaksınız!

Yıldız oyuncu Kerem Bürsin’in ABD yıllarında oyunculuk dışında pek çok iş yaptığını herkes biliyor. Ama Bürsin’in şoförlüğünü yaptığı isimler arasında öyle biri var ki, görünce ağzınız açık kalacak!

Kerem Bürsin

Bu sezon Sel Çal Kapımı dizisinde oynayan yıldız oyuncu Kerem Bürsin, sosyal medyada en çok takip edilen ve beğenilen oyunculardan biri. Gittiği yerlerin kapısında onu görmek için kuyruk olan hayranlarına ve art arda oynadığı başrollere ulaşması ise kolay olmadı.

ABD’de büyüyen Kerem Bürsin, lisedeyken tiyatroya gönül verdi ve ödüller aldı. Oyunculukta ilerlemek isteyen Bürsin’in işi çok zordu. Sharktopus gibi unutmak istediği kadar utandığı bazı filmlerde başrol oynasa da genellikle ek işlerde çalışmak zorunda kaldı.

Öyle Bir İsmin Şoförü Oldu Ki!

Margot Robbie

Kerem Bürsin, ABD günlerinde geçinebilmek için kişisel antrenörlük, araba park etme, şoförlük başta olmak üzere pek çok iş yapmış. Kısa süren şoförlük macerasındaki patronlarından biri ise tüm dünyanın tanıdığı bir isim. Kerem Bürsin, Margot Robbie henüz bu kadar ün kazanmamışken onun şoförlüğünü yapmış!

Margot Robbie

Suicide Squad filminin Harley Quinn’i Margot Robbie, Hollywood’un en popüler ve en çok kazanan kadın yıldızlarından. Dünyanın en güzel kadınları listesinin daimi üyelerinden olan Robbie, iki yıl önce “I, Tonya” filmindeki performansıyla Oscar’a aday oldu.

Herkes Dalga Geçmişti

Yağmur Tanrısevsin, Kerem Bürsin, Hande Doğandemir, İsmail Ege Şaşmaz

Kerem Bürsin 2014’te oynadığı Güneşi Beklerken dizisiyle inanılmaz bir popülerliğe ulaştı. ABD’den yeni gelmiş, kimsenin tanımadığı bir gencin böyle bir çıkış yapması şaşırtıcıydı. O dönem dizi ekibiyle beraber katıldığı Beyaz Show’da da tüm gözler Bürsin’in üzerindeydi.

Hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmeyen Kerem Bürsin’in hayatı ilk kez bu programda anlatıldı. Bürsin, ABD günlerinden bahsederken Margot Robbie’nin şoförlüğünü yaptığını söylediğinde tüm stüdyo dalga geçti. “Tanınan birinin şoförlüğünü bile yapamamış” diye oyuncuyla alay edenler herhalde şimdi çok pişmandır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz