Kerem Bürsin ile Olduğu Söyleniyordu! Hande Erçel’in İsmi İş İnsanı Murat Akdoğan ile Anılıyor

Aleyna

Haberler

16 Mart 2021

Kerem Bürsin ile Olduğu Söyleniyordu! Hande Erçel’in İsmi İş İnsanı Murat Akdoğan ile Anılıyor

Sen Çal Kapımı’nın güzel oyuncusu Hande Erçel’in ismi bir süredir rol arkadaşı Kerem Bürsin ile anılıyordu. Bürsin ile aşk iddialarını her seferinde yalanlayan güzel oyuncunun iş insanı Murat Akdoğan ile olduğu söyleniyor.

hande erçel-kerem bürsin-sen çal kapımı-murat akdoğan

Fox’un fenomen dizisiyle dikkat çeken Hande Erçel, başarılı oyunculuğu kadar özel gündemiyle de gündemden düşmüyor. Sen Çal Kapımı’daki kusursuz partner uyumlarından dolayı sürekli Kerem Bürsin ile yakıştırılan Hande Erçel’in meğer gönlü bambaşka birindeymiş.

“Murat Dalkılıç’tan Sonra İkinci Murat Dönemi”

Hatırlarsanız güzeller güzeli oyuncumuz Hande Erçel, Murat Dalkılıç ile olan 3 yıllık ilişkisini geçtiğimiz sene noktalamıştı. Evlenecekleri konuşulan Erçel – Dalkılıç çiftinin ayrılığı magazin gündemini sallamış, hayranlarını da çok üzmüştü.

hande erçel-kerem bürsin-sen çal kapımı-murat akdoğan

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç’ın ayrılık nedenini net olarak bilmiyoruz ancak Hande Erçel’in çocuk istememesi yüzünden ayrıldıkları konuşulmuştu bir süre. Murat Dalkılıç ise çıktığı bir programda “İlişki içindeki alev bitince biter. O alev ayakta tutuyor ilişkiyi. İlişki içinde, ilk önce karşı tarafı düşünürüm onun ne istediğine önem veririm merak ederim, önceliğim karşı tarafın ne istediğidir” cümlelerine yer verince ortalık iyice alevlenmişti.

hande erçel-kerem bürsin-sen çal kapımı-murat akdoğan

Bu ayrılıkta Kerem Bürsin’in payının da olduğu söylendi tabii. Sen Çal Kapımı dizisinde başrolü paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in ekranların ardından bile hissedilen enerjisi, ikili hakkında dedikoduların da malzemesi oldu.

İddialara Göre Ünlü Oyuncu İş İnsanı Murat Akdoğan ile Birlikte

Kerem Bürsin ile anılan ünlü güzel meğerse sağ gösterip sol vuruyormuş. İddialara göre Hande Erçel, ünlü iş insanı Murat Akdoğan ile yaklaşık bir aydır birlikteymiş. Birinci Murat Dalkılıç döneminden sonra ikinci Murat dönemine başlayan ünlü güzelden henüz bir açıklama gelmedi.

hande erçel-kerem bürsin-sen çal kapımı-murat akdoğan

Söylenene göre Hande Erçel, Çok zengin bir ailenin oğlu olduğu öğrenilen Akdoğan’la ilişkisini gizli tutmaya çalışıyormuş. Genç oyuncunun iş insanı Murat Akdoğan’ı Instagram’dan takip etmesi de iddiaları gittikçe güçlendirdi.

Benzer Haberler

Mehmetali 16 Mart 2021

Kerem Bürsin ve Hande erçel birbirlerine çok yakışıyorlar ve bende onların en büyük hayranın sizi çok seviyorum

Yorum Yaz