Deniz Çakır’a “Mobbing” Davası Açan Kostüm Asistanıyla İlgili Şoke Eden Gerçek Ortaya Çıktı!

Aleyna

Haberler

16 Mart 2021

Deniz Çakır’a “Mobbing” Davası Açan Kostüm Asistanıyla İlgili Şoke Eden Gerçek Ortaya Çıktı!

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmeyen Deniz Çakır, önceki haftalarda “karavan” kriziyle gündeme geldi. Karavan krizinin ardından ise Masumiyet setinde bir kostüm asistanına mobbing uygulayıp istifaya sürüklediği iddiası ortalığı karıştırdı.

Deniz Çakır

Fakat bugün Instagram’ın en sevilen magazin sayfalarından “Populising”in iddiası göre, işin aslı öyle değilmiş!

Deniz Çakır’ın Başı Beladan Çıkmıyor!

Son zamanlarda güzel oyuncu Deniz Çakır’ın başı beladan kurtulmuyor! Geçtiğimiz sene evinin önünden elektrikli bisikleti çalınan güzel oyuncunun bisikletini çalan kişinin kimliği önceki günlerde ortaya çıktı. Meğerse elektirikli bisikleti çalan kişi bir sağlık görevlisiymiş!

deniz çakır

İsmi açıklanmayan erkek hemşire; “Hastalara hizmet verebilmek için bisikleti kullandım. Sonra da şehir dışına gidince arabamın bagajına koyup yanımda götürdüm. Pişmanım” açıklamasıyla herkesi dumur etti. Deniz Çakır’ın şikayetçi olmadığı U.K, bisikleti güzel oyuncuya teslim etti.

Deniz Çakır

Ancak Deniz Çakır hakkında ortaya atılan tek iddia bu değil. Masumiyet dizisinin ilk çekim günlerinde, kendisine tahsis edilen karavanı beğenmeyen Deniz Çakır; iddiaya göre set ekibinden daha büyük bir karavan talep etmiş. Karavan şirketinin yoğunluk nedeniyle isteği reddetmesinin ardından; güzel oyuncu, diğer oyuncu arkadaşlarından birinin karavına el koymuş! Deniz Çakır tarafından jet hızıyla yalanlanan bu iddiadan sonra, son olarak güzel oyuncunun, kostüm asistanına mobbing uyguladığı söylentileri aldı başını yürüdü!

Deniz Çakır

Kostüm Asistanı Gerçeği!

Aslında bu iddia söylentiden daha fazlaydı. Çünkü Masumiyet dizisinde kostüm asistantılığı yapan kişi; Deniz Çakır’a dava açtı ve bunu da Instagram hesabı üzerinden duyurdu. Kostüm asistanı, Deniz Çakır’ın kendisine mobbing uygulayarak istifaya zorladığını ve küfür ettiğini savunuyor. Fakat Deniz Çakır böyle bir şeyin asla yaşanmadığını söylüyor!

İki taraf arasında karışıklı iddialaşmalar devam ederken; Instagram’ın ünlü magazin sayfası “Populising”ten yeni bir iddia geldi! “Populising”in iddiasına göre ünlü olmayı kafasına koyan kostüm asistanı, birçok ünlü ile yakınlık kurmaya çalışıyormuş. Setin ilk gününden, Deniz Çakır’a haddinden fazla yakınlık gösteren kostüm asistanı; güzel oyuncudan uyarı almış. Ancak ilerleyen günlerde Deniz Çakır’ın bilerek kostümüne kahve döken, telefonunu yere düşüren ve işini geciktiren kostüm asistanı; Deniz Çakır’ı oldukça sinirlendirmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz