Acun Ilıcalı Lise Yıllarına Geri Döndü: Sürat Teknesinde Rap Söyledi Sosyal Medya Yıkıldı!

Aleyna

Haberler

16 Mart 2021

Acun Ilıcalı Lise Yıllarına Geri Döndü: Sürat Teknesinde Rap Söyledi Sosyal Medya Yıkıldı!

TV8’in medya patronu Acun Ilıcalı’nın hayatı Dominik ve İstanbul arasında mekik dokuyarak geçiyor! Bir yanda Survivor çekimleri bir yanda Exxen’in yeni projeleri ve O Ses Türkiye Rap’in çekimleri derken oldukça yıpranan Acun Ilıcalı, arada bir keyif yapmayı da ihmal etmiyor.

Acun Ilıcalı

Instagram hesabını aktif olarak kullanan Acun Ilıcalı, bu aralar Dominik’te sürat teknesinde arkadaşlarıyla birlikte oldukça eğlenceli dakikalar geçiriyor. Hız ve sürat tutkusu olduğunu her açıklamasında belirten Acun Ilıcalı, farklı farklı araçlar kullanmayı da oldukça seviyor. Bugün ise Acun Ilıcalı Dominik’te sürat teknesinde arkadaşıyla, rap yaptığı görüntüleri Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Acun Ilıcalı

Projeler Hayal Kırıklığı Oldu!

TV8’in kültleşmiş yarışmalarından olan Survivor bu yıl da hız kesmeden yoluna devam ediyor. Fakat reyting savaşında özellikle de hafta içi yayınlandığı günlerce istediği sonucu bir türlü alamayan Survivor, istikrarsız ilerliyor. Pazartesi akşamının reytinglerine göre, hiçbir kategoride ilk onun içine bile giremeyen Survivor, her sene biraz daha gerilere düşüyor.

Survivor

Geçtiğimiz sene Koronavirüs Pandemisi sebebiyle ekranlarda yayınlanan tek program Survivor’dı. Bu nedenle karantina sürecinde herkes aylarca Survivor seyretmek zorunda kaldı. Geçtiğimiz sene Survivor, son yılların en çok seyredilen sezonu oldu. Ancak 2021 sezonunun istikrarsızlığı ilk haftadan beri devam ediyor. Hafta sonu yayınlandığı günlerde genellikle ilk beşin arasına girmeyi başaran Survivor, hafta içi maalesef kötü sonuçlar getiriyor.

Survivor

Acun Ilıcalı’nın Rap Keyfi!

Acun Ilıcalı’yı hayal kırıklığına uğratan bir diğer proje ise şüphesiz Exxen. Henüz üç aydır yayında olmasına rağmen birçok sansasyonla başa çıkmak zorunda kalan Exxen; önce teknik sıkıntılarla ve iddialarla boğuştu. Şimdi de kısır içerik konusunu çözmeye çalışıyor. 3 ayda toplam 10 milyon gösterim alan Exxen içerikleri; Acun Ilıcalı için hayal kırıklığı olmaya devam ediyor.

Fakat Acun Ilıcalı’nın keyfi oldukça yerinde gözüküyor. Dominik’te arkadaşlarıyla sık sık sürat teknesinde videolar paylaşan usta sunucu; dün akşam Instagram hesabından arkadaşıyla rap söylediği bir videoyu paylaşmayı ihmal etmedi. Rap müziği ne kadar sevdiğini bildiğimiz Acun Ilıcalı, rapten vazgeçmiyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz