Koronavirüs Olsa Bile Çalışmaya Devam Ediyor: Demet Akalın’dan Yeni Makyaj Ürünleri Geldi Fiyatlar Cep Yakıyor!

Aleyna

Haberler

18 Şubat 2021

Koronavirüs Olsa Bile Çalışmaya Devam Ediyor: Demet Akalın’dan Yeni Makyaj Ürünleri Geldi Fiyatlar Cep Yakıyor!

Önceki günlerde eşi Okan Kurt’la birlikte Uludağ’da Koronavirüs kaptığını açıklayan güzel şarkıcı Demet Akalın, evinde tedavi altında olsa bile işleriyle ilgilenmekten geri durmuyor!

Demet Akalın

Bildiğiniz gibi Koronavirüs’ün ülkemizdeki ilk patlak verdiği zamanlar “Geçinemiyorum!” açıklamasıyla herkesi dumur eden Demet Akalın, aynı yıl içinde hem yeni şarkı çıkarttı hem yakın arkadaşı Alişan’la Star TV’de sabah programı sunmaya başladı hem de kendi adını verdiği kozmetik ürünlerini sevenleriyle buluşturdu. Ben anlatırken yoruldum vallahi!

Demet Akalın

Demet Akalın’dan DA!

Güzel şarkıcı “DA” adını verdiği markasıyla ünlü e-ticaret sitesi Trendyol üzerinden satış yapmaya başladı. Hatta Demet Akalın satışlar istediği gibi gitmediğinde fiyatlarda “birazcık” indirim yapmıştı. Ancak yine de Demet Akalın’ın ürünleri ülkemize göre oldukça pahalı!

Haftalarca Instagram üzerinden ürün tanıtımı yapan Demet Akalın, kızı Hira’yla bile DA markasının ürünleriyle makyaj yapmıştı! Ürün tanıtımı için defalarca kez Instagram hesabından makyajsız halini paylaşan Demet Akalın’ın cesaretine hayran kalmıştık. Detaylar için:

Şimdilerde eskisi kadar ürünlerinden bahsetmeyen Demet Akalın, meğerse ürün çeşitliliğini arttırmak için çalışmalara devam ediyormuş!

DA Markasından Yeni Ürünler!

2020’nin son günlerinde Trendyol üzerinden ürünlerini satışa sunan Demet Akalın, ilk olarak fondöten ve rujlarıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Bir süre Instagram hesabından tanıtımlar yapan güzel şarkıcıdan uzun süredir DA markasıyla ilgili bir paylaşım gelmiyordu.

Demet Akalın ürünleri

Fakat Demet Akalın’ın sessizliği bugün bozuldu! Yeni ürünleri için çalışmalara devam eden güzel şarkıcı, bugün Trendyol üzerinden BB kremlerini satışa sundu. 121 TL fiyat etiketi olan BB kremler, bakalım Demet Akalın sevenleri tarafından beğenilecek mi?

Yeni ürünlerinin sevincini yaşayan Demet Akalın, aynı zamanda Avrupa’ya açılmaya hazırlanıyor! Bakalım Avrupa ülkelerinden istediği sonucu alabilecek mi Demo?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz