Ünlüleri Esir Alan Threads Hakkında “Soğuk” Espriler Yapan Gülben Ergen’e, Demet Akalın’dan Yanıt Gecikmedi!

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2023

Ünlüleri Esir Alan Threads Hakkında “Soğuk” Espriler Yapan Gülben Ergen’e, Demet Akalın’dan Yanıt Gecikmedi!

Instagram Threads, kullanıcıların mikroblog yazılar paylaşabildiği bir platform olarak karşımıza çıkıyor, ayrıca Twitter’ın bir benzeri olarak da görülebilir. Instagram’da onaylı hesabı olan kişiler, hesaplarını Threads uygulamasıyla eşleştirerek aynı onaylı hesaplarını burada da kullanabilirler. Pek çok farklı ünlü isim bir anda popüler hale gelen Threads uygulamasına giriş yaptı. Ezgi Mola, Hadise, Serenay Sarıkaya, Dilan Deniz Çiçek, Çağlar Ertuğrul, Kerem Bürsin, Enis Arıkan, Farah Zeynep Abdullah, Berfu Yenenler ve Nurgül Yeşilçay gibi daha pek çok isim Threads platformunda yerini aldı.

Demet Akalın’dan Gülben Ergen’e Yanıt Gecikmedi!

Bu ünlülerden biri de Gülben Ergen oldu. Güzel şarkıcı, Threads platformunda yerini alırken bu konu hakkında espriler yapmayı da ihmal etmedi. Pek çok “soğuk” espri yapan Gülben Ergen’e, her konuda söyleyecek bir sözü olan Demet Akalın’dan yanıt gecikmedi. Gülben Ergen, “Instagram ile Twitter evlenmiş. Facebook nikah şahidiymiş. Hemen çocukları olmuş adını #Threads mi koymuşlar?” diyerek mizah şova başladı.

Ardından da; “Sanki yıllardır vardın Threads, Hep birimleydin, Msn gibisin, Çağrı cihazımız gibisin, Sen baya bizdensin” tweeti atarak mizahın dozunu arttırdı.

Son olarak ise Threads’ten; “Sanki burası Kanyon, Instagram Cevahir, Twitter Galeria” diyerek esprilerine son verdi. Ancak Gülben Ergen’e Demet Akalın’dan yanıt gecikmedi. Güzel şarkıcı; “Adını söyleyemediğim yeni mecrada ağır şekilde Gülben’in şakalarına maruz kalıyoruz, ne yapacağız ya” diyerek Gülben Ergen’e espirili gönderme yaptı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz