Kerem Bürsin’in Yeni Partneri Hazal Kaya Olabilir

admin

Haberler

23 Haziran 2016

Kerem Bürsin’in Yeni Partneri Hazal Kaya Olabilir

Ünlü bir otelde uzun süredir aşçılık için staj yapmakta olan Hazal Kaya, 4 ayrı yapım şirketinden teklif aldı. Bu şirketler arasında Ay Yapım ile geçtiğimiz günlerde anlaşma yapan Kerem Bürsin'in rol aldığı dizi projesi de yer alıyor.

Yeni sezon için gelen teklifleri titiz bir şekilde değerlendiren Hazal Kaya, son olarak rol aldığı ‘Maral En Güzel Hikayem’ adlı dizinin istenilen reyting sonuçlarını alamamasından dolayı ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı.

Rol aldığı dizinin yayından kaldırılmasından sonra kendisini mutfağa veren oyuncu aşçılık kurusuna giderek bir otelde staj yapmaya başlamıştı. Sektörden uzaklaşmaya devam eden oyuncunun peşini ise yapım şirketleri hala bırakmıyor.

4 Ayrı Şirket ile İletişimde

Gündemde yer alan yeni haberlere göre ünlü oyuncu Hazal Kaya, 4 ayrı yapım şirketinden teklif almış durumda. Yeni projesinin uzun soluklu olmasını istediğini belirten oyuncu titiz bir şekilde hareket etmeye özen gösteriyor.

Şirketler ile görüşmeleri devam eden Hazal Kaya'nın büyük bir ihtimal ile yeni oyuncu partnerinin Kerem Bürsin olacağı söyleniyor. Kerem Bürsin kendi hikayesini senaryo haline getirdiği bir proje için Ay Yapım ile anlaşma yapmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz