Tatlı İntikam Dizisinde Heyecan Dorukta

admin

Kanal D

23 Haziran 2016

Tatlı İntikam Dizisinde Heyecan Dorukta

Televizyon ekranlarının yeni sevilen dizisi Tatlı İntikam için nefesler yine tutuldu. Pelin ile Sinan arasındaki olayların son noktaya ulaşması ikilinin artık karar alması için harekete geçmesine yol açacak. Sinan'ın kararı Tatlı İntikam dizisinin yeni bölümünde büyük bir merak uyandırmaya başlamış durumda.

Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde işlerin biraz düzelmeye başlamış olması Sinan'ın acil olarak karar vermesine yol açmıştı. Pelin'in sürekli olarak Sinan'ın çevresinde dolanması ve karar alması için onu zorlaması olayların gidişatını tamamen değiştirebilecek boyuta ulaşacak.

Otelde İşler Karışıyor

Aşçı yarışmasına girmek isteyen Sinan, Pelin ile birlikte yarışmanın düzenleneceği otele doğru gidecek. Fakat Sinan'ı gittiği otelde ve yarışmada hiç beklemediği son derece dişli bir rakip bekliyor olacak. Yarışmada 1. olmak için çabalayan Kerem, bütün hileleri yapabilecek karaktere sahip olan bir kişidir. Bu durum ise Sinan'ın endişelenmesine sebep olur.

İstanbul'da işlerin karışması ise Turgut'un artık Rıza'ya Sinan'ın evli olduğu gerçeğini anlatmasına yol açar. Yarışmanın yapılacağı oteldeki Pelin ve Sinan tüm olan bitenlerden habersiz bir şekilde vakit geçirirken beklenmedik bir misafirin ortaya çıkması olayların tüm seyrini değiştirecektir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz