Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan Aşkı İşte Böyle Başlamış: “Soyunma Odama Birden Dalıp…”

Dilek

Haberler

4 Kasım 2020

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan Aşkı İşte Böyle Başlamış: “Soyunma Odama Birden Dalıp…”

1994 yılının Türkiye güzeli seçilen ve “Çocuklar Duymasın” dizisinin Meltem’i olarak tanınan ünlü oyuncu Pınar Altuğ’un, bilindiği gibi çok mutlu bir aile hayatı var. 2008 yılından beri evli olan çiftin 2009 yılında “Pınar” ve “Yağmur” adlarının ortak noktası olarak “Su” ismini verdikleri bir kızları dünyaya gelmişti.

“Yağmur İyi Ki Benden Küçük”

Pınar ve Yağmur çiftinin arasında tam olarak 9 yaş fark var. Zaman zaman eleştirilere ve sosyal medyadan hadsiz yorumlara maruz kalan Pınar Altuğ ise eşiyle olan yaş farkını hiç dert etmiyor. Her fırsatta Yağmur Atacan’ın çok bilmiş ve çok olgun biri olduğunu söyleyen Pınar Altuğ bir konuşmasında; “Yağmur’la aynı yaşta olmayı hayal edemiyorum. O çok bilmiş biri. İyi ki aramızda 9 yaş fark var.” demişti. Ayrıca ünlü çift, sosyal medyadan yapılan yaş farkı yorumlarının birçoğunu ciddiye bile almadıklarını ve insanların da artık buna iyice alıştıklarını söylüyor.  

blank

Bakın Çiftin Büyük Aşkları Nasıl Başlamış!

2006 yılında “İlk Aşkım” dizisi için birlikte çalışan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan aşkının başlangıcı ise oldukça ilginç. O zamanlar 23 yaşında gencecik bir oyuncu olan Yağmur, 32 yaşındaki Pınar Altuğ’a içten içe gizli bir aşk besliyordu. Pınar Altuğ Atacan ise olayların başlangıcı şu şekilde açıklamıştı: “Yağmur bir gün soyunma dank diye daldı ve dudaklarıma yapıştı. Ben tabi salaklaştım. 13,5 yıl oldu hala öpüyor işte.”  

blank

Kızları “Su Atacan” Babasının Kopyası!

Şimdilerde 11 yaşına gelmiş olan Su, Pınar Altuğ’un sosyal medya paylaşımlarında sık sık karşımıza çıkıyor. Özellikle karantina dönemini teknelerinde hep birlikte geçiren aile, mutluluk pozları veriyor. Çiftin kızları ise sosyal medyada sık sık babası Yağmur Atacan’a benzetiliyor. Biz de buradan bu tatlı ailenin mutluluklarının sonsuz olmasını ve bir ömür boyu gülümsemelerini diliyoruz.  

Benzer Haberler

Bektaş kılıç 5 Kasım 2020

Mutluluklar diliyorum. Ancak hergun haber olmaları hiç hoş değil. Çocuklar duymasında görüyoruz artık yeter ya.

Yorum Yaz