Kertenkele 49. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

admin

Haberler

15 Ocak 2016

Kertenkele 49. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV ekranlarında her hafta yayınlanan ve milyonlarca izleyicinin beğenisini toplamayı başaran Kertenkele dizisinin yeni bölümünde olaylar karışmaya başlayacak. Zehra ile evlilik planı yaparken olayların büyük bir karmaşa içine girmesi karakterlerin zorda kalmasına yol açacak. Cumartesi akşamı yayınlanacak olan 49. bölüm fragmanı ise ortaya çıkmış durumda. Şimdilik tek bir fragmanın yayınlanması ve oldukça fikir verici bir fragman olması ise izleyenleri tatmin etmiş durumda.

Zekası ve sıra dışı yetenekleri ile İstanbul polisinin bir türlü ele geçiremediği profesyonel hırsız Kertenkele’nin hikayesinin işlendiği dizinin yapımcılığını Yalçın Şen üstleniyor. Yapım Atölyesi tarafından hazırlanan dizinin senaryosunu Hakan Kandal, Ayça Mutlugil ve Kemal Çelik üstleniyor.

Kertenkele ve Ünsal tüm zorluklara karşı Mona Lisa tablosu ile birlikte müzeden kaçarlar. Fakat ikilinin önlerinde daha zor bir görev bulunmaktadır. Amerikan Gizli Servisi tarafından ortaya çıkartılan ünlü bilim adamı kaçırılmak zorundadır. Diğer yandan ise Tulin ve Semih, Zehra’nın Kertenkele ile evlenmesi durumunda Ekrem’in tüm mirasını Melis’e bırakacaklarını öğrenmiştir.

Kertenkele ve Zehra evlendikten sonra Melis ile evlenip mirası ele geçirmenin planlarını yapmaktadır. Zehra’da Melis ile Kertenkele’nin arasındakileri öğrenmek için kendilerine sorma kararı alır. Kertenkele’nin verdiği cevaplar ise dizideki tüm dengelerin değişmesine yol açacaktır. Yeni bölümü ile yarın akşam ATV ekranlarına gelecek olan Kertenkele dizisini sakın kaçırmayın.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz