Elin Oğlu Programının Bu Haftaki Konukları Belli Oldu

Elin Oğlu Programının Bu Haftaki Konukları Belli Oldu

Ekranlara ilk kez Güney Kore’de AbnormalSummit adı ile gelen programın Türkiye uyarlaması olan ‘Elin Oğlu’ programı ATV ekranlarında her cumartesi gecesi yayınlanamya deavm ediyor. Türkiye’de yaşayan, 8 farklı milletten 8 yabancı erkeğin ilginç ve farklı yaşam tarzlarını yansıttıkları Elin Oğlu programı Cumartesi gecelerinizi kahkaha tufanına çeviriyor.

Türkiye topraklarının havasını soluyan, bu ülkeye gönülden büyük bir tutku ile bağlı olan 8 ‘Elin Oğlu’ ATV ekranlarında 16 Ocak Cumartesi gecesi tekrar karşınıza geliyor. Kültürel farklılıklardan ortaya çıkan komik hikayeler, espiriler, tartışmalar ve farklı bakış açıları ile sıkılmadan izleyeceğiniz programda her hafta yeni konuklar da yer alıyor.

Talk Show programlarına yeni bir soluk getirmeyi başaran Elin Oğlu programı, Burcu Esmersoy ve Sinan Çalışkanoğlu’nun usta sunumları ile Cumartesi gecelerinizi ATV ekranlarında daha renkli ve keyifli bir hale getiriyor. Programın 37. bölümünde konuk olacak ünlü isimleri açıklamadan önce yeni bölüme ait yayınlanan tanıtım fragmanını sizlerle paylaşalım.

15 Ocak Cumartesi gecesi saat 23:00’da yayınlanacak olan Elin Oğlu programında bu haftanın konukları arasında Ferman Toprak, Onur Buldu, İrem Sak ve Ayşegül Akdemir gibi ünlü isimler yer alacak. Yeni projelerini izleyenler ile paylaşacak olan ünlü isimler ayrıca programda yer alan 8 yabancı erkek ile birlikte komik sohbetler gerçekleştirecekler.

İzyenleri ekranları başına kilitlemeyi başaran Elin Oğlu programını Cumartesi gecesi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz