Seksenler 176. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Seksenler 176. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Seksenler dizisindeki kahkaha tufanı hız kesmeden devam ediyor. TRT ekranlarının nostaljik dizilerinden olan Seksenler’in bu haftaki bölümünde kahkaha tufanı doruklara çıkacak. TRT’nin beğenilerek izlenen dizisinde son bölümüne ait fragman ise yayınlandı.

Rukiye’nin büyük sırrı bu bölümde ufak ufak ortaya çıkmaya başlıyor. Hastalığı için doktora test yaptırmaya giden Rukiye, sonuçları sır gibi herkesten saklamaya başlar. Rukiye’nin hastalığı artık herkesin ortak merak konusu olmuştur. Rukiye’nin hasta olması ise en fazla Gülden’in annesi olan Necla’yı etkilemiştir.

Ergun, İdris’in öldüğü konusundaki söylentilerini ise herkese yaymaya başlamıştır. Fakat bu dedikodulardan sonra başına gelecek olanlardan habersizdir. Sigorta işinden para kazanmak için uğraşan ve Nazlı ile evlenmek için yanıp tutuşan Ergun’u yeni bölümde kötü bir sürpriz beklemektedir.

Diğer yandan polislik görevinden uzaklaştırma alarak taksicilik yapmaya başlayan Rıza, taksi kullanırken tanımadığı bir insanın hayatını kurtarır. Kötü adamdan bu kızı koruyabilmek için kendi evine getirir. Bu duruma sinirlenen kötü adamlar ise mahalleye gelerek Rıza’nın oturduğu evi ve ailesini araştırmaya başlarlar.

Olayların yaşanmasına sebep olan Rıza’nın küçük kızı ise mahalleyi basan mafya tarafından kaçırılır. Mahallede büyük bir paniğe sebep olan bu durum ortalığın karışmasına yol açar. Fetmi ve ailesi ise Rukiye’nin tahlil sonuçlarını beklemektedir. Tahlil sonuçlarını getirecek olan Hayati ise dövülünce hastanede birbirine girmeye başlar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz