Seksenler Dizisinin Yeni Bölümünde Kahkaha Tufanı

admin

TRT 1

5 Şubat 2016

Seksenler Dizisinin Yeni Bölümünde Kahkaha Tufanı

Yayınlandığı ilk günden beri geniş bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran TRT ekranlarının nostaljik dizisi Seksenler’in bu haftaki yeni bölümünde yine kahkaha tufanı var. 179. bölümü ile TRT ekranlarında yayınlanacak olan romantik ve dönem komedisi dizi Seksenler’in yeni fragmanında izleyenleri hoş sürprizler bekliyor.

Seksenler dizisinin yeni bölümünde Rukiye’nin büyük sırrı ortaya çıkacak. Hasta olduğunu çocuklarından hala saklamaya devam eden Rukiye, doktora gidip testlerini yaptırır ve test sonuçlarını çocukları dahil olmak üzere herkesten saklamaya başlar.

Rukiye’nin hastalığı artık büyük bir merak konusu olmaya başlamıştır. Rukiye’nin bu durumu ise en fazla Gülden’in annesi olan Necla’yı etkilemiştir. Necla, Rukiye’nin hasta olduğunu öğrenen tek kişi olduğu için elinden geleni yapmaya hazırdır.

Necla, sürekli olarak atıştığı Rukiye’yi artık eskisinden daha fazla sevmeye başlar. Aniden Rukiye’ye iyi davranmaya başlayan Necla ile Rukiye arasındaki bu tuhaf durum kahkaha tufanının yaşanmasına yol açar. Ergun, İdris’in öldüğüne dair söylentilerini başlatır.

Fakat bu söylentilerden sonra başına neler geleceğini bilmemektedir. Bütün umudu sigorta işinden para kazanabilmek olan ve Nazlı ile evlenebilmek için uğraşan Ergun’u hoş olmayan bir sürpriz karşılayacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz