Kertenkele 53. Bölümünde Şaşırtıcı Restleşme

Kertenkele 53. Bölümünde Şaşırtıcı Restleşme

Cumartesi akşamlarının heyecan dolu dizisi Kertenkele yeni bölümleri ile ATV ekranlarında izleyenlere eğlenceli anlar yaşatmaya devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan dolu senaryosu ile ekranların en sevilen dizilerinden olmayı başaran Kertenkele’nin 53. bölüm fragmanı da yayınlandı.

Timur Acar, Sera Tokdemir, Erdinç Gülener, Şemsi İnkaya ve Duygu Yıldız gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizide bu hafta Kertenkele ve Zehra arasında sürpriz olaylar yaşanacak. Zehra’ya yalan söylemek zorunda kalan Kertenkele, Şeyma’nın babasının peşine düşüyor.

Şeyma ise Sokrat’ın adamlarından biri tarafından kaçırılıyor. Ancak Sokrat’ın adamları kaçırma olayına girişirken arkalarında ufak bir iz bırakırlar. Levent, Bahar’ı Şeyma’nın babasını bulacağı konusunda da ikna etmeye başlıyor. Bahar’ın anlattığı eşkal sayesinde Şeyma’nın babasının robot resmi çiziliyor ve herkes Şeyma’nın babasını aramak için seferber oluyor.

Kertenkele, Zehra’ya söylediği yalanın kurbanı olmak üzeredir. Şeyma’nın babasını aramak için yola koyulan Kertenkele kendi vicdanı ile baş etmek zorunda kalır. Bahar’ın tekrar Kertenkele ile karşılaşması ise Kertenkele’nin Şeyma’nın babası olduğunun ortaya çıkmasına yol açacaktır. Diğer yandan Kara Kemal’in malikaneyi basması Kertenkele’nin başının belaya girmesine sebep olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz