Seksenler 181. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Seksenler 181. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Türkiye’nin 1980’li yıllarının başından günümüze kadar geçen otuz yıllık geçmişimizi ve değişimin Türk ailesi üzerindeki etkilerini işleyen Seksenler dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Seyircileri ekranlara kilitleyecek olan yeni bölümde heyecanlı ve eğlenceli anlar yaşanacak.

Seksenler’in 181. bölümünde Fehmi ve Rukiye’nin ameliyat için telaşı devam edecek. Rukiye ameliyattan çıktıktan sonra narkozlu haldeyken söyledikleri ile bütün ailesine komik olaylar yaşatmaya başlar. Rukiye’nin narkoz etkisinden kurtulabilmesi ise vakit alacaktır.

Hamilelik döneminde olan Gülden kokulara karşı da hassaslaşmaya başlayınca Ahmet için zor günler başlar. Nazlı ise Rukiye’nin refakatçisi olup hastanede kaldığı için Şahin ve Fehmi’yi yalnız bırakmak zorunda kalır. Fehmi ile tek başına kalırken onunla iyi geçinmenin yollarını aramaya başlayan Şahin ise izleyenlere komik anlar yaşatacaktır.

Günler geçtikten sonra Fato ana esrarengiz bir şekilde mahalleden kaybolur. Tüm mahalleli ise Fato anayı bulabilmek için aramaya başlar. Ergun ve Butik Ali’nin tuvalet ihalesi yüzünden ise başları belaya girmek üzeredir. Ergun ve Butik Ali’nin başında artık tehlikeli bir mafya tehditi vardır. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz