Kertenkele 56. Bölüm Fragmanı Heyecanlandırıyor

11 Mart 2016
Kertenkele 56. Bölüm Fragmanı Heyecanlandırıyor

ATV ekranlarında her Cumartesi günü yayınlanan Kertenkele dizisi yeni bölümleri ile ekranlar karşısındaki izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatmaya devam ediyor. Dizide son yaşanan olaylardan sonra 56. bölüm fragmanında bazı soru işaretleri ortadan kaldırılıyor. Kızının peşinde olan Kertenkele, kızının nerede olduğunu nihayet öğreniyor ve Sokrat’ın mekanına doğru gidiyor.

Heyecan dolu yeni bir bölüm ile izleyenlerin karşısına gelmeye hazırlanan Kertenkele dizisinin yeni bölümünde Akıncı adlı karakter ile büyük bir gizem ortaya çıkacak. İstanbul polisleri tarafından aranmakta olan ve bir türlü ele geçirilemeyen Kertenkele takma adlı profesyonel hırsızın hikayesinin kaleme alındığı dizide bu hafta ilginç olaylar yaşanacak.

Şeyma’nın rehin alındığı yeri de öğrenen Kertenkele, Ünsal ile birlikte mekanı basmaya giderler. Melis ise şirketinin girdiği AVM ihalesinden dolayı mafya tarafından sürekli rahatsız edilmektedir. Emniyet Müdürü’nün Ünsal’a Akıncı’nın yakalanması konusunda talimat vermesi ve baskılarını sürdürmesi ise olayların karışmasına yol açar.

Gizem’in hala Hicabi’yi unutamaması ve kendisini ara ara ona göstermesi Hicabi’nin de aklını karıştırır ve içindeki küllerin tekrar alevlenmesine yol açar. Akıncı’nın kim olduğu ve neden Kertenkele’ye yardım ettiği ise hala büyük bir sır olarak saklanmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz