Seksenler 184. Bölümünde Neler Olacak?

admin

TRT 1

11 Mart 2016

Seksenler 184. Bölümünde Neler Olacak?

Seksenler dizisinde en son evliliğini yapabilmesi için bir iş bulması şartı koyulan Ergun’un hayatı alt üst olmuştu. Ergun evliliğini yapabilmek için sürekli olarak yeni işler denemekte ve bir türlü aradığı işi bulamamaktaydı. Ergun’un bir an önce yeni bir iş bulması ve Nazlı ile evlenmesi gerekiyordu.

Girişimlerinden sonuç alamayan Ergun’un imdadına son anda yetişen Manav Mustafa ise yeni bölümde Ergun için yeni bir umut olacak. Fakat Manav Mustafa’nın Ergun için ayarlayacağı iş aslında Ergun’un yapabileceği ve beklentilerini karşılayabileceği bir iş değildir. Ergun ise bir türlü tutunamadığı iş hayatının sinirini Fehmi’den çıkartmaya başlar.

Rukiye başta olmak üzere bütün aile ise bu durumlardan dolayı tedirgin olmaya başlamıştır. Askeri kurye görevini yapmakta olan Çağatay, Deniz Kuvvetleri için önemli olan bir belgeyi kaybedince telaşa kapılır. Ahmet ile Çağatay’ın kayıp evrakları bulmaya çalışması ile devam etmektedir.

Komiser Rıza’nın çalınmış olan televizyonunun tekrar ortaya çıkması Fehmi ve Rukiye’yi mutlu eder. Diğer yandan artık Elvan ve Şahin’in evlenmesi için gerekli olan şartlar oluşmaya başlamıştır. Nazlı ile evlenmek zorunda kalan Ergun’u ise bu bölümde de beklenmeyen sürprizler karşılayacaktır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz