Kertenkele 66. Bölümde Gizem ve Hicabi Ayrılacak mı?

admin

Haberler

20 Mayıs 2016

Kertenkele 66. Bölümde Gizem ve Hicabi Ayrılacak mı?

ATV ekranlarında 66. bölümü ile yayınlanmaya hazırlanan Kertenkele dizisi için iki ayrı fragman yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Kertenkele, bu sefer Akıncı'nın peşine düşecek. Geçtiğimiz hafta yayınlanan dizinin son bölümünde Baba Kadir yeni planları ile Gizem ve Hicabi'yi ayırmaya çalışıyordu.

Hicabi ile Gizem'in arasını bozmayı başaramayan Baba Kadir, bu kez yeni planları ile ikiliyi ayırmaya çok fazla yakınlaşmıştır. Fakat Baba Kadir, Hicabi'nin Gizem'den her ne olursa olsun vazgeçmeye niyeti olmadığını anlamamıştır. Hicabi, Gizem için Baba Kadir'i karşısına alacak kadar cesur bir duruma gelmiştir.

Sokrat'ın uyarıları ve Hayalet'in, Akıncı'nın gerçek kimliğini öğrenmesi ise artık an meselesi haline gelmiştir. Zehra bir yandan Bahar'ın kendisine ayarlamaya çalıştığını fark eden Bıçkın Adnan'ı peşinden ayırmaya çalışmaktadır. Melis ise intikamını alabilmek için Zehra'nın peşine takılmaya başlar.

Kertenkele'nin Bıçkın Adnan olduğunu anlamaya başlayan Zehra, bu durumu kendi adına bir avantaja çevirebilmek için elinden geleni yapmaya başlar. Semih'in elinde ise Kertenkele'yi kurtarabilecek video görüntüleri vardır. Artık Kertenkele'nin kaderi Semih'in elindeki bu video kayıtlarına bağlıdır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz