Seksenler 193. Bölümü ile Sezon Finali Yaptı

admin

TRT 1

20 Mayıs 2016

Seksenler 193. Bölümü ile Sezon Finali Yaptı

Her hafta TRT 1 ekranlarında Cumartesi günü yayınlanan Seksenler dizisi sezon finali ile 2.39 reyting ve 6.88 yüzde ile Cumartesi gününün en fazla izlenen dizisi olmayı başardı. Servet'in sezon finalinde mahalleye geri dönmesi herkesin mutlu olmasına yol açtı. Servet'in zengin olma hayallerini kurması ile başlayan bölüm Çınaraltı mahallesinin zenginlik hayalleri kurması ile devam etti.

Pastacı Sami zengin olabilme umutları ile sahip olduğunu arabasını satarak hisse senetleri satın aldı. Komiser Rıza ise zengin adam olarak görülmeye başlanan Servet'in aslında bir sahtekar olduğunu düşünmeye başladı. Sonunda ise karakolu ayaklandıran Komiser Rıza, Servet hakkında detaylı bir araştırma yapmaya başladı.

Nazlı ve Ergun Arasında Soğuk Rüzgarlar

Komiser Rıza'nın yaptığı araştırmalardan sonra Servet ile ilgili olan gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Diğer yandan Nazlı ve Ergun arasındaki büyük kavga herkesin ikilinin evliliğini sorgulamasına yol açtı. Nazlı, yaşanan büyük kavgadan sonra babasının evine geri dönme kararı aldı.

Kızlarının eve geri geldiğini gören Fehmi ve Rukiye bir anda şaşkınlık içerisinde ne olduğunu anlamaya çalıştılar. Nazlı artık kesin bir karar verdiğini ve tekrar Ergun'un yanına dönmek istemediğini söyleyince Nazlı'nın ailesi evlilik hakkında endişelenmeye başladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz