Ramazan Programı Yapan Hocalar

admin

Haberler

9 Haziran 2016

Ramazan Programı Yapan Hocalar

Onbir ayın sultanı Ramazan'ın gelmesi ile birlikte televizyon kanallarında da Ramazan özel programları yayınlanmaya başlıyor. Geçtiğimiz yıl Show TV, Star TV ve ATV ekranlarında izleyenlerin karşısına çıkan Ömer Döngeloğlu, Nihat Hatipoğlu ve Mustafa Karataş bu yıl da Ramazan programlarında yer almaya devam ediyor.

İftar ve sahur saatlerinde ayrı ayrı yayınlanan bu programlar Ramazan ayı boyunca yayınlanmaya devam edecek. Ömer Döngeloğlu ise bu yıl yine Kanal 7 ekranlarında karşımıza çıkacak. Nihat Hatipoğlu'nun yer alacağı kanal ise ATV olacak.

Mustafa Karataş Hangi Kanalda Olacak?

İftar ve sahur vakitlerinde programlarını sunacak olan ünlü hocalar Ramazan ayında daha huzurlu vakit geçirebilmeniz için sizlerden gelen soruları da cevaplamaya devam edecekler.

Geçtiğimiz yıl en fazla izlenen Ramazan programının sahibi olan Mustafa Karataş'ı izlemek isteyenler ise Show TV ekranlarını izleyecekler. Ramazan ayını sevdikleriniz ile birlikte keyifli ve huzur dolu bir şekilde geçirebilmek istiyorsanız hocaların sundukları Ramazan özel programlarını her gün iftar ve sahur vakitlerinde izlemeye devam edebilirsiniz.

Sofralarınıza hoş sohbetleri ve engin tecrübeleri ile konuk olan hocaları izleyerek birbirinden değerli konukların yer aldığı programlar sayesinde iftar ve sahur vakitlerinizi daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz