Kiralık Aşk’ta Defne ile Ömer Yüzleşiyor

17 Haziran 2016
Kiralık Aşk’ta Defne ile Ömer Yüzleşiyor

Yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan Kiralık Aşk dizisi izleyenler tarafından yoğun bir ilgi görünce sürekli olarak yayınlanmaya devam etmişti. Yeni bölümü ile tekrar ekranlara gelmeye hazırlanan dizide bu hafta ise Defne ve Ömer'in ayrılığın eşiğine gelişini izleyeceğiz.

Defne ve Ömer'in uzun süredir beklenen yüzleşmesinin gerçekleşeceği yeni bölümde kız isteme merasimi de sonunda gerçekleşecek. Fakat Ömer, hiç beklenmedik bir şekilde dedesi ile yüzleşmek üzere yola çıkıyor.

Sinan ve Yasemin'i Bekleyen Büyük Karar

Ömer ile dedesinin karşı karşıya gelmesi, Ömer'in dedesinin onun arkasından iş çevirdiğini düşünmesine de yol açacak. Defne'yi affedip affetmeyeceği belli olmayan Ömer'in yaşadığı karışıklık ise izleyenlerin heyecana kapılmasına yol açacak.

İşlerin giderek kızışmaya başlayacağı Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümünde Defne, her yerde Ömer'i aramaya ve onunla yüzleşmeye çalışacak. Diğer yandan Sinan ise hayatındaki her şeyin yolunda gittiğini sanarken, hiç beklemediği bir itiraf ile karşılaşarak hayatının darmadağın olmasını izliyor. Sinan ve Yasemin artık hayatlarını derinden etkileyecek olan büyük bir kararın eşiğindeler.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz