Kertenkele Yakalanacak mı?

admin

Haberler

15 Nisan 2016

Kertenkele Yakalanacak mı?

Kertenkele’nin 61. fragmanı bu hafta olay dolu sahnelerin yaşanacağı hakkında izleyenlere ipucu verdi. Kertenkele ani bir şekilde hapisten kaçıp hala yakalanmayınca Komiser Ünal çileden çıkacak. Zehra’nın Kertenkele ile bir olup Sokrat’ın mekanındaki ajanı bulmaya çalışması ve tahmin etmediği sürprizler ile karşılaşmaları ise yeni bölüme damga vuracak.

Melis’in Baba Kadir’den kaçmak için bulduğu yeni planlar onun Kara Kemal ile karşılaşmasına yol açar. Hicabi ise sevgilisi olduğunu düşündüğü Gizem’i yakından takip etmeye başlar. Gizem Hicabi tarafından izlendiğini fark edince kendince mutlu olmaya başlar.

Sokrat’ın Akıncı’ya karşı beslediği şüphe duyguları ise devam etmektedir. Eski günlerdeki gibi hayatına devam etmeye başlayan Kertenkele’yi yakalayabilmek için gece gündüz çalışan Ünsal malikaneye ani bir baskın yaparak Kertenkele’yi kıstırmak ister. Sokrat’ın hazırladığı büyük tuzak sonrasında Akıncı ve Gizem’in hayatı tehlikeye girer.

Sokrat tarafından tuzağa düştüğünü fark eden Kertenkele, Ünsal tarafından beklenmedik bir şekilde yakalanarak tutuklanır. Fakat Kertenkele hapishaneden yine kaçmak isteyecektir. Hicabi’yi kıskandırmak için bir erkekle yemeğe çıkan Gizem ise Hicabi’nin sinirlenmesine istemeden de olsa yol açar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz