Seksenler 188. Bölümde Düğün Paniği

15 Nisan 2016
Seksenler 188. Bölümde Düğün Paniği

Seksenler dizinin yeni bölüm fragmanına Nazlı ve Ergun’un arasındaki düğün paniği damga vurdu. Dizinin yeni bölüm fragmanında eğlenceli sahneler ön plana çıkarken, aynı zamanda duygu yüklü sahnelerin de yaşanacağı ortaya çıktı.

Ergun ile Nazlı’nın uzun yıllardır beklediği nikah gününe artık saatler kalmıştır. Ergun ile evlenmek isteyen Nazlı heyecanlı bir şekilde o anı beklerken onu beklenmedik kötü bir sürpriz karşılayacaktır. Nazlı’nın gelinliğini teslim etmesi gerektiğini söyleyen Emel, gelinliğin üstündeki vişne lekesini çıkartmaya çalışır.

Emel ile Rıza lekenin çıkmadığını öğrenince Nazlı’ya yeni bir gelinlik bulabilmek için bir süre ortadan kaybolurlar. Tek başına kalan Nazlı, Ergun’dan da haber alamayınca telaşa kapılır.

Evden çıkmak için hazır bekleyenler Ergun’un hala gelmemiş olmasına sinirlenmeye başlarlar. Nazlı ise büyük bir moral bozukluğu yaşamaya başlar. Ergun’un nereye kaybolduğunu bilen tek bir kişi bile yoktur. Niyazi ise hayatının aşkı olarak gördüğü Nazlı’nın Ergun ile evlenmek üzere olmasını bir türlü kabullenememektedir.

Kına gecesindeki duygusal anları atlatan Nazlı, evliliğe kendisini hazır hissederken bu tür talihsiz olayları yaşayınca tekrar büyük bir moral bozukluğu içerisinde kendini bulur. Ergun’un nerede olduğunu bulabilecek tek kişi ise Fehmi’dir.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz